„S malou domů jsem tak trošku v duchu počítal, jsem rád, že to vyšlo,“ tak popisoval vedoucí gól útočník Honza Chramosta.

Jak hodnotíte průběh zápasu?
V úvodu utkání neproměnila obě mužstva šance, ale pak jsme do půlky potrestali chybu jejich obránce. Ve druhém poločase jsme hru kontrolovali a přišly další góly. Jen je škoda toho inkasovaného gólu v závěru, protože si Vlasta Hrubý čisté konto zasloužil.

Poděkoval jste jejich obránci za tu přihrávku, po které jste dal úvodní gól?
Ani ne, on už na druhou půlku ani nepřišel,

Byl jste z toho šokovaný?
Ani ne, já jsem s tím i trošičku počítal. Doli (Doležal) ho tam presoval, takže jsem čekal, že by přihrávka mohla jít brankáři. Vyčíhal jsem to a dal to do brány. Byl to takovej dárek a já ho naštěstí využil.

Spoluhráči si vás dobírali, jak lacino jste přišel ke gólu.
Dobírali si mě, ale jsem za něj moc rád. Číhat na chyby obránců je moje úloha.

Věříte, že vám gól a dobrý výkon pomůže k návratu do základní sestavy?
V těch úvodních třech zápasech měl trenér nějakej taktickej záměr. A proto jsem nehrál. Ale dneska už jo a uvidíme, co připraví za týden na Slávii.

Za stavu 4:0, kdy diváci vyvolávali bůra, jste trošičku povolili, i když těch šancí tam byla spousta.
Máte pravdu. Možná jsme to měli dohrát na více branek, ale když vedete 4:0, ten výsledek v hlavě je a podvědomě polevíte. Pak nás štval inkasovaný gól, ale nebudeme si tím kazit radost.

Třetí gól padl po krásné kombinaci s Martinem Doležalem. To jste tak chtěl?
Naváděl jsem tam ze strany balon a potom jsem ho zatáhl na střed. Doli si výborně odskočil, dal mi to a já jsem to dával na Masa (Masopusta). Trošku mi zatrnulo, že to na první nedal, ale naštěstí to tam spadlo. Takže máte pravdu, byla to dobrá akce.

Hráli jste na dva útočníky a bylo vidět, že vám to sedí.
My jsme si s Dolim říkali, že když jsme spolu hráli na jaře, tak že nám to celkem vycházelo a na zápas jsme se těšili. Vyhráli jsme vysoko 4:1, takže jsme nakonec spokojeni, ale těch zahozených šancí je stále hodně.

Vlastimil Cakl