Jablonec se na svém hřišti velmi rychle ujal vedení. Už v 5. minutě, když se nechal kousek za půlkou faulovat Zmrzlým, možná ani sám David Štěpánek netušil, že bude dokonce odměněn gólem. Po standardní situaci, kterou rozehrála dvojice Alegué-Polidar, totiž vinou nejistého zákroku brankáře Digani skočil míč přímo k nohám jabloneckého beka a ten už propálil vše, co mu stálo v cestě.

Po dvougólové první půli nebyla po přestávce k vidění téměř žádná šance. Až v 94. minutě měl rozhodnutí na kopačce Zorvan, jemuž gólovou radost ukradl Tekijaški.

I když začátek vypadal pro Látalův tým slibně, v dalších minutách utkání se už domácím nepodařilo přidat alespoň jeden gól, aby završili vítězství a tři body zůstaly na Střelnici. Jablonec se tak se Sigmou rozešel smírně.

FK Jablonec – SK Sigma Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: 5. Štěpánek – 18. L. Juliš (Zorvan)

Karty:   32. Kratochvíl (JAB), 71. Hurtado (JAB) – 52. Chvátal (OLO), 52. Vodháněl (OLO)

FK Jablonec: Hanuš – Tekijaški, Martinec, Hurtado – Štěpánek, Houska (69. F. Souček), Kratochvíl (C), Polidar (46. Krulich) – Alégué (82. Pleštil), Chramosta (69. Jovović), Čanturišvili.
Náhradníci: Fendrich – Hübschman, Náprstek, Černák.
Trenér: R. Látal

SK Sigma Olomouc: Digaňa – Chvátal, Vraštil, Pokorný, Zmrzlý – Ventúra, Breite (C) – Vodháněl (77. Fortelný), Zorvan, Navrátil (77. Sláma) – L. Juliš (86. Zifčák).
Náhradníci: Macík – Šíp, Israel, Matys, Křišťál, Pospíšil.
Trenér: V. Jílek

Rozhodčí: Kotala – Bureš, Žurovec

Diváci: 2 387