S účinností od 22. kola FORTUNA:LIGY totiž začnou platit nová opatření Ministerstva zdravotnictví ČR a na ligové stadiony bude moct přijít o několik tisíc fanoušků víc! V praxi to znamená, že se může obsadit 1000 sedaček a ze zbylé kapacity dalších 50% míst k sezení.

A Jablonec čeká velmi těžký boj proti Spartě, takže se vydatná podpora v hledišti bude náramně hodit! Proti Spartě se  domácím v posledních letech vcelku daří a chtějí na to navázat také ve 22. ligovém kole.

Majitelé všech permanentek 2021/2022 mají samozřejmě vstup zdarma, pro ostatní fanoušky jsou v prodeji vstupenky - standardní vstup 200 korun, zlevněná pro ženy, studenty a důchodce za 100 korun a dětské vstupenky za 50 korun. Z bezpečnostních důvodů není spuštěný online prodej.

Nygaard vyhrál potřetí
Norský hattrick. Nygaard potřetí ovládl J50. Řezáč byl spokojený, jelo se dobře

Vstupenky budou v prodeji v den zápasu od 13:30 hodin na hlavních pokladnách stadionu Střelnice a pokladně u tribuny B. V týdnu před utkáním jsou vstupenky v prodeji také přímo na stadionu každý všední den od 7:00 do 15:00.

Další důležitou novinkou je konec povinnosti prokazovat se při vstupu na stadion certifikátem o bezinfekčnosti! Stále však platí povinnost mít na tribuně nasazen respirátor.

Na utkání 22. kola FORTUNA:LIGY FK Jablonec - AC Sparta Praha budou otevřeny tribuny A - východ a B - západ. Otevřen bude také sektor hostů, bližší info pro fanoušky Sparty poskytne klubový SLO.