Jablonecko – Na vysoké vítězství 7:1 dosáhli v 11. divizním kole fotbalisté Jiskry Mšeno. Na domácí půdě si s chutí zastříleli do sítě Slatiňan, rychlým hattrickem se blýskl matador Tomáš Čížek.

Jablonecko – První poločas byli lepší hosté, zdálo se, že fotbal hrají hlavně oni. Domácí se za půlku dostali jen třikrát. „My jsme ale nedokázali proměnit všechny svoje šance, jen jednu, takže jsme v poločase vedli 1:0,“ řekl k úvodu zápasu trenér hostů Jaroslav Pekelský.

včera 21:22
-

Trávník: Tohle jsem v kariéře ještě nezažil

Jablonec nad Nisou – Šestibranková výhra v dalším zápase Fortuna: Ligy (Příbram- Jablonec 0:6) potěšila celý jablonecký tým včetně trenéra Petra Rady. Nejvíce ale gólová nadílka udělala radost Michalu Trávníkovi. „Tohle jsem ve své kariéře ještě nezažil,“ řekl viditelně spokojený střelec hattricku Michal Trávník.

včera 21:17
-

Na šance se fotbal nehraje, připomněl trenér Kletečka

Jablonecko – Na Brod čekal druhý tým tabulky krajského přeboru a od úvodního hvizdu se hrál kvalitní fotbal. Domácí tým byl rozhodně tím nebezpečnějším. „Skalice byla velmi efektivní, což se o nás nedá říci. Na šance se, bohužel, nehraje, a tak zápas dopadl pro nás blbě.“ uvedl za Brod trenér Jaroslav Kletečka.

včera 21:15
-

Hamry porazily Náchod, v divizi jsou druhé

Jablonecko – K dalšímu zápasu divice C se fotbalisté Velkých Hamrů pod vedením trenéra Josefa Hnídka vydali do Náchoda.

včera 21:03
-

Mužstvo Albrechtic zavítalo poprvé na hřiště nováčka I. B třídy východ

Jablonecko – Hosté uznali, že se soupeř mohl pochlubit pěkným sportovním areálem.

včera 21:00
-

Desná se rozjela. Soupeři vsítila sedm gólů

Jablonecko – „Celé utkání jsme měli převahu a na hřišti dominovali, vycházela nám i koncovka a tak se zrodilo jednoznačné vítězství. Hráči i diváci si utkání užívali, domácí lavička byla též nadmíru spokojena,“ uvedl po zápase I. A třídy vedoucí domácího týmu Petr Kopal.

22.10.2018
-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

22.10.2018
-

Sestava si sedla, okomentoval zápas Jablonce s Příbramí Jaroslav Hrabák

Jablonec – O Příbrami se hodně mluví, hodně se o ní píše a právem. Nováček trenéra Csaplára je oživením ligy a hlavně, udivoval ofenzivním fotbalem. Určitý zlom nastal, když si pražská Slávie stáhla sprintera, střelce a nahrávače Matouška a další krutá rána přišla, když si zkušený Slepička zlomil kotník. Navíc Severočechy asi fotbalová Příbram „nemusí“, Liberec u Litavky dal domácím tři góly a teď Jablonec dokonce šest!

21.10.2018
-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

18.10.2018
-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

15.10.2018
-

Brodu chyběli lidi, ale body přivezl

Brod měl potíže se sestavou. Odjel do Frýdlantu bez několika hráčů stabilního kádru a na střídačce měl pouze dva náhradníky. Domácí začali náporem. Ve 4. minutě proletěl míč po rohovém kopu malým vápnem Brodu, kde naštěstí žádný domácí hráč míč nezasáhl.

15.10.2018
-

Začátek vypadal ještě slibně. Nakonec zápas ovládla Malá Skála

Jablonecko – V zápase I. B třídy se domácí po úspěšném vypíchnutí míče dostali do rychlého protiútoku, který dokázal Batěk úspěšně zakončit. O chvíli později se prosadil po standardní situaci Dvořák a Držkov vedl o dvě branky. Po rozehrávce však domácí poprvé chybovali a hosté snížili.

15.10.2018
-

Málem přišli o brankáře

Jablonecko – Na domácím hřišti od úvodního hvizdu začala Desná domácí hráče přehrávat a v utkání I. A třídy se rozhodla dobývat semilskou svatyni.

15.10.2018
-

Jablonecko – Domácí se museli vyrovnat s nepřítomností dvou hráčů základu a trenér musel zamíchat sestavou pro tak důležitý domácí zápas. Byly to Albrechtice, které měly začátek hry pod kontrolou.

15.10.2018
-

Velké Hamry - Diváci viděli vyrovnané divizní utkání. Hosté měli lepší začátek, deset minut patřilo jim. „Pak jsme byli aktivnější až do konce první půle,“ uvedl Rudolf Říha, asistent trenéra Hamrů.

14.10.2018
-

Radova bouřka probrala Jablonec. A ten ukázal obrat v utkání s Pardubicemi

Jablonec n. N. – Jablonečtí fotbalisté v 3. kole MOL Cupu sice museli otáčet skóre, přesto splnili roli favorita a postoupili. Na hřišti druholigových Pardubic vyhráli bez řady reprezentantů a zraněných 2:1 (0:1).

13.10.2018
-

Brod přivezl z Frýdlantu tři body

Železný Brod - Byla to zasloužená výhra, protože hostujícímu Brodu chybělo hodně hráčů.

13.10.2018
-

Jablonec v MOL CUPU vyhrál v Pardubicích

Jablonec n. N. - I bez reprezentantů se povedlo svěřencům Petra Rady vyhrát v zápase MOL CUPU 2:1. Šanci dostali i ti, kteří zatím se v základní sestavě zatím příliš neobjevovali.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

10.10.2018
-

Už se blíží XIII. ročník Chmelikova memoriálu v Brodě

Železný Brod – Další, tentokrát už třináctý ročník, turnaje starých gard, Memoriál Bedřicha Chmelíka, se bude opět konat ve fotbalovém areálu v Železném Brodě.

9.10.2018
-

Sudí pískali špatně, hodnotí vedoucí albrechtického týmu Jiří Krumbhol

K dalšímu zápasu I. B třídy východ mužstvo Albrechtic zajelo na hřiště do Jablonce nad Jizerou, který byl v tabulce za hostujícím týmem a mělo plán si odtud odvézt nějaké body. Utkání se začalo pro Albrechtice vyvíjet docela dobře, když Berndt v 8.minutě hezky uvolnil Purma a ten poslal hosty do vedení.

9.10.2018
-

Trenér Pekelský: Je škoda těch gólovek

Jablonecko – Další utkání I. B třídy skončilo na hřišti Přepeř remízou.

9.10.2018
-

Doma se Pěnčínu nedaří. Se Stráží prohrál o dva góly

Jablonecko – Pěnčín doma přivítal pátý tým tabulky I. A třídy. Domácí toužili po první výhře na svém hřišti, ale to se jim nepodařilo.

9.10.2018
-

Kotyza dal brodskému béčku pět gólů

Jablonecko – Po prvních deseti minutách utkání I. B třídy nic nenaznačovalo, že by se mělo jednat o snadné vítězství. Nicméně trochu klidu přinesl gól Kotyzy ve 14. minutě. Poté si hosté vypracovali nějaké šance, ale žádnou neproměnili.

9.10.2018
-

Za Zásadské vyběhl také trenér Karela

Jablonecko – V šestém fotbalovém mistrovském utkání podzimní části II. třídy okresního přeboru se střetli domácí fotbalisté SK Zásada z.s. proti hostům z TJ Lučany nad Nisou. Uutkání přihlížela stovka diváků.

9.10.2018
-

Koudelka přiváděl Brod k šílenství

Jablonecko – Po remíze v Hrádku čekaly na brodský tým Sedmihorky, které měly v tabulce o dva body více. Od úvodního hvizdu byli domácí aktivnější a nebezpečnější. Jenže v 17. minutě hosté z ojedinělého brejku udeřili a Hořák otevřel skóre zápasu 0:1. Od té doby mělo šance pouze domácí mužstvo. Jenže Kysela, Svoboda, Picek ani Hloušek své šance nedali, a tak Sedmihorky z jediné střely v poločase vedly.

9.10.2018
-

Osobností je Mirek Pelta, říká prezident FC Pěnčín

Jablonecko – Do seriálu trenérů a osobností, kteří si bez sportu nedovedou svůj život představit, patří i Jaroslav Strnad, prezident fotbalového klubu Pěnčín.

9.10.2018
-

Jablonecko – „Dopadlo to dobře,“ oddychl si trenér Hamrů Josef Hnídek. A dodal: „Ale bylo to náročné a jsme rádi, že jsme přežili poločas a že skončil bez branek.

9.10.2018
-

Jablonecko – V dalším zápase I. A třídy nastoupili domácí proti vedoucímu týmu soutěže. A byli si vědomí jeho síly. „Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany a spoléhat na rychlé protiútoky. Od úvodu utkání naši hráči příkladně bojovali a byli konkurenceschopným mužstvem,“ uvedl vedoucí týmu Desné Petr Kopal.

9.10.2018
-

Zápas rozhodl Rozkovec. Z výhry se radovali fotbalisté Jiskry Mšena

Jablonecko – Právě Rozkovec se spolu s Čížkem po čase objevili v základní sestavě a čekalo se, jak si tým poradí se Dvorem Králové, kterému se na cizích hřištích příliš nevede.

6.10.2018
-

Byl to báječný večer na Střelnici, komentuje zápas Jablonce s Kyjevem Hrabák

Jablonec nad Nisou – Slušně zaplněné ochozy s početným táborem ukrajinských fandů a šokující úvod, ve kterém během pár minut se zdálo, že favorit s jabloneckým týmem snadno zamete. Takové chyby se jen tak nevidí, David Lischka je objevem podzimu, dokonce je náhradníkem české fotbalové reprezentace, ale na těch 14 minut s Dynamem Kyjev bude asi vzpomínat celý život.

6.10.2018
-

Petr Rada: Věděli jsme, kde má Dynamo slabiny

Jablonecko – Přečtěte si rozhovor s trenérem FK Jablonec Petrem Radou.

5.10.2018
-

Kyjev mohl odjet s prázdnou

Jablonec n. N. - Druhý poločas hral Jablonec jako vyměněný. "Zjistili, že soupeř je hratelný a přestali se bát. Škoda těch dvou branek. Dneska měli na vítězství," ozývalo se mezi fanoušky při odchodu ze stadionu. Nálada byla skvělá, bod posunul tým Petra Rady zase o něco dál.

5.10.2018
-

Jablonec nad Nisou – Ne zcela zaplněná jablonecká Střelnice, poměr diváků, fandů obou týmů, zhruba jedna ku jedné a výborná atmosféra od začátku. Tak vypadal úvod domácí premiery jabloneckých fotbalistů v Evropské lize. Jenže na nějaké velké vnímání atmosféry a užívání neměli domácí hráči moc času. Probuzení přišlo rychle a bylo kruté. Dvě hrubky v obranné fázi, patnáctá minuta a stav 0:2.

4.10.2018
-

První bod v Evropské lize. Výborný Jablonec srovnal manko s Dynamem Kyjev

Povedený výkon, zasloužená remíza. Jablonec v rámci druhého kola Evropské ligy přivítal Dynamo Kyjev, a ačkoli se slavným soupeřem brzy prohrával po hrubých chybách 0:2, nakonec se s ním o body rozdělil.

3.10.2018
-

Petr Rada před utkáním proti Dynamu Kyjev: Bát se můžeš jen svého stínu

Jablonec nad Nisou – „Jestli má soupeř nějakou slabinu, musíme ji najít. A nebát se. Bát se může člověk jen svého stínu,“ řekl odhodlaně na tiskové konferenci před zápasem s Dynamo Kyjev trenér FK Jablonec Petr Rada.

3.10.2018
-

Jablonecko – Domácí přivítali tým z Bozkova, který byl v tabulce jeden bod před nimi.

3.10.2018
-

Kouč Mšena Vodička: Je to pro nás šťastné vítězství

Jablonecko – Jiskra Mšeno po třech porážkách dokázala naplno bodovat na hřišti lídra divizní skupiny C. Z Čáslavi přivezla velmi cenné vítězství 2:1 po gólech Štajnera a Skuhravého.

3.10.2018
-

Z Hrádku si Brod přivezl alespoň jeden bod

Liberecký kraj – K dalšímu zápasu Brod zajížděl na hřiště tradičního účastníka krajského přeboru. V prvním poločase byl brodský tým nebezpečnější. Poprvé zahrozil v 9.minutě, kdy Kysela unikl po křídle a před brankou vznikl závar, který gólem neskončil. I v dalších minutách bylo rušněji před brankou Hrádku.

3.10.2018
-

Pěnčín vyhrál popáté venku

Jablonecko – Pěnčín přijel do Horní Branné v roli favorita a potvrzoval to od úvodních minut. Hned po sedmdesáti vteřinách otevřel skóre Hlubuček, kterého našel Paldus výborně rozehranou standartní situací 0:1. Ve 13. minutě už to bylo o dvě branky. Mätzelt poslal z levé strany krásný centr do vápna na Hlubučka, který střelou k tyčí z voleje nedal domácímu gólmanovi šanci 0:2. Za šest minut domácí snížili, z pravé strany přišel centr, který do prázdné branky uklidil Kobrle 1:2.

3.10.2018
-

Za výhru si Rychnovští užívali labutě

Jablonecko – Rychnov po dvou porážkách chtěl zase bodovat, ale kvůli velké marodce měl problém postavit 11 hráčů. Ve 2. minutě se do šance dostal Pfeifer, ale gólmana hostů neprostřelil. Ve 4 minutě odcentroval z levé strany Jindra, ve vápně si balon našel Dupač a vrátil ho před bránu, kde byl připravený Havlíček, který doklepl balon do branky a domácí šli do vedení.

3.10.2018
-

Kapitán FK Jablonec Tomáš Hübschman: Co budu vědět, to řeknu

Jablonec nad Nisou – Kapitán FK Jablonec Tomáš Hübschman na tiskové konferenci před utkáním s Dynamem Kyjev zavzpomínal na utkání, které se nedá zapomenout.

2.10.2018
-

FOTO Béčko Hamrů se po výhře chystá do Přepeř

Jablonecko – „Byli jsme lepším mužstvem. Ale několika našimi chybami jsme soupeři umožnili dostat se do zápasu. Třeba ve 30. minutě jsme udělali velkou chybu a Smržovka kopala penaltu. Zachránil nás náš gólman, který ji chytil, “ řekl k zápasu I. B třídy trenér Velkých Hamrů Jaroslav Pekelský.

2.10.2018
-

Byly to tři body v hodině dvanácté, komentuje utkání Jablonce Jaroslav Hrabák

Do Teplic jel Jablonec po „plzeňské“ euforii v roli velkého favorita. Domácí v týdnu vyměnili trenéra Šmejkala za Hejkala, ale efekt, který někdy působí, nepůsobil. Teplice jsou dnes slabým týmem s několika nadprůměrnými jedinci na čele s Ljevakovičem. Toho nemít, tak by se hosté nemuseli třepat na tři body až do prodloužení.

2.10.2018
-

ROZHOVOR: Masopust nikoho nehledal a vstřelil gól

Jablonec nad nisou – Ze severočeského derby si tři body odvezli hosté. „Tak krásnej gól jsem ještě nedal,“ zhodnotil svůj výkon kola Lukáš Masopust

2.10.2018
-

Jirka tu zůstane... Dotlouklo srdce další jablonecké sportovní legendy

Jablonec nad Nisou – V úterý 25. září večer dotlouklo srdce další jablonecké sportovní legendy, hráče a trenéra volejbalistů Jirky Kůtka.

30.9.2018
-

Na Kyjev přijďte hlavně včas

„Na utkání Evropské ligy přijďte včas,“ vzkazují pořadatelé FK Jablonec fanouškům. Na všechny zápasy Evropské ligy i FORTUNA:LIGY se prodávají vstupenky k sezení.

30.9.2018
-

Domácí jdou v okresním přeboru II. třídy tvrdě za postupem. Na konci vítězného utkání to potvrdil hrající trenér Hodkovic Václav Bouška. „Náš plán je od začátku jasný, postoupit do I. B třídy, ze které jsme na jaře vypadli. Podařilo se nám sehnat pět nových hráčů, kteří jsou velmi kvalitní. Máme na to, abychom hráli vyšší třídu. Měli jsme už staré mužstvo, hrozilo, že ho rozpustíme úplně. Pak starší kluci skončili, měli jsme nedostatek hráčů. Ale přišli noví do jednadvaceti let, dorostenci u nás hrají za chlapy,“ uvedl s úsměvem hodkovický kouč.

30.9.2018
-

Mládež je budoucnost, ne nutnost, říká trenér Jan Kozderka

Jablonec nad Nisou – Nedávno se s vítězným týmem mládežníků FK Jablonec vrátil z prodlouženého víkendu v Berlíně. Vyhráli ho v soutěži „1:0 pro němčinu“. A měli nabitý program. „Nakoukli jsme do zázemí tréninkového centra a internátu Herthy Berlín. Kluci si vyzkoušeli trénink pod vedením trenéra Herthy BSC. Navštívili jsme také bundesligové utkání, ve kterém padlo šest branek a viděli mnoho zajímavostí Berlína,“ uvedl trenér Jan Kozderka.