Fotbal

dnes 06:30

Vyhráli jsme, ale ještě jeden gól Chrastavě dlužíme

Do Chrastavy k dalšímu diviznímu utkání jelo áčko Mšena s tím, že musí soupeři oplatit podzimní porážku. A to se povedlo.

20.4.2018

Hit jara a souboj neporažených pro Spartu. Jablonec prohrál 0:2

Praha, Jablonec n. N. - Rumunský reprezentant a nejdražší hráč v historii české ligy Nicolae Stanciu ve službách pražské Sparty tozhodl páteční předehrávku 25. kola fotbalové Het ligy. Pojistku přidal po hodině hry útočník Václav Kadlec.

20.4.2018

Je to pro mne vždycky prestižní zápas, říká trenér FK Jablonec Petr Rada

K dalšímu důležitému zápasu vyběhnou fotbalisté FK Jablonec nezvykle už v pátek 20. dubna na hřišti Sparty Praha.

17.4.2018

V kabině bylo dusno, pak to vyřešil kapitán Petr Bukvic

V dalším zápase 1.B třídy přijel tým Plavů na hřiště vedoucích Lučan.

17.4.2018

Pěnčín to otočil až v závěru utkání

Do prvního jarního zápasu I. A třídy na vlastním hřišti vstoupil tým Pěnčína naprosto katastrofálně a hned na konci 1. minuty, po laciné ztrátě balónu uprostřed hřiště, hostující hráč zhruba z 25 metrů napřáhl a poslal přesnou střelu k tyči, která navíc záhadným způsobem před gólmanem skočila. A tak si na míč Pivrnec lehce sáhl, ale zabránit mu v cestě do sítě již nedokázal.

17.4.2018

Brod v Doksech překvapil. Nadělil svému soupeři čtyři góly

Tabulkově byli favoritem zápasu domácí, ale na hřišti tomu tak nebylo.

17.4.2018

Desná si po výhře zajistila druhé místo v tabulce

Desná svého soupeře porazila a upevnila svoji pozici.

17.4.2018

Rozkovec předvedl parádní hattrick, Mšeno bodovalo

Domácí divizní zápas mšenskému áčku vyšel. Diváci viděli pět gólů, čtyři padly do sítě soupeře.

16.4.2018

Jablonec čeká týden pravdy, říká Jaroslav Hrabák

Byl to první zápas pravdy v boji o evropské poháry. Radův tým chtěl pochopitelně vyhrát a po průběhu, jaký jsme na Střelnici viděli, ten zápas skutečně vyhrát nejen mohl, ale měl. Strašně chyběl Trávník, toho Považanec přes velkou snahu nenahradil, zvláště v první půli za duem Doležal-Chramosta zela díra velikosti Macochy – a ty standardky!

16.4.2018

Nepotěšil jsem fanoušky ani dědu, litoval Chramosta

Bezbrankový výsledek dalšího zápasu HET ligy (FK Jablonec – SK Sigma Olomouc 0:0) mrzel všechny hráče.

16.4.2018

Body zůstaly v Harrachově. Albrechtice inkasovaly tři góly

Albrechtice neměly ještě způsobilé hřiště, a tak se zápas odehrál v Harrachově. První půlhodina byla průměrná na obou stranách, bez větších šancí. Hostům se naskytla první šance ve 34.minutě, kdy po chybné rozehrávce Kulhánka přivedl Tuhela hosty do vedení.

14.4.2018

Mrzí mě, že jsme nedali gól, řekl Petr Rada po zápase s Olomoucí

Stejným výsledkem jako podzimní klání na Andrově stadionu, tedy bezbrankovou remízou skončila jarní odveta i na jablonecké Střelnici.

13.4.2018

Fotbalisté Jablonce a Liberce se na dálku porvou o třetí místo

Jablonec n. N., Liberec – Na jaře stále jako jediní neporažení fotbalisté Jablonce nad Nisou mohou svou spanilou jízdu korunovat posunem až na pohárové příčky.

13.4.2018

Trenér Petr Rada je top. V anketě neměl konkurenci

Tradiční anketu o Trenéra měsíce HET ligy vyhrál trenér FK Jablonec Petr Rada.

11.4.2018

Lučany hrály proti „dvanácti“

Na hřiště soupeře zavedlo lučanské hráče další kolo I.B třídy východ.

11.4.2018

Žanta chytil i pokutový kop a Albrechtice mohly slavit výhru

Albrechtice přijeli k zápasu I. B třídy východ do Držkova pouze s jedenácti hráči bez možnosti střídání a v prvních dvaceti minutách se musely bránit úvodnímu tlaku domácího celku.

10.4.2018

Hrajeme si na fotbalisty, řekl po prohraném zápase trenér Just

„Kluci tentokrát zklamali ve všem. Chyběla bojovnost, chuť do hry, fotbalovost. Domácí si vytvořili daleko více šancí. A alespoň jednu dovedl využít,“ řekl po dalším divizním fotbalovém zápase trenér A týmu Mšena Josef Just.

9.4.2018

Místní derby mělo jednoznačného favorita. Železný Brod porazil Semily

Od úvodního hvizdu byl domácí tým lepším týmem.

9.4.2018

Desná ztratila vedení v tabulce. Porazil ji Košťálov

Druhé utkání I. A třídy na domácí půdě Desná nezvládla. „Nehráli jsme svoji hru, převážně jsme jen nakopávali dlouhé míče a málo jsme se snažili soupeře přehrát kombinačním fotbalem a hrou po zemi,“ uvedl vedoucí desenského týmu Petr Kopal.

9.4.2018

Veledůležitý skalp zařídil výstavním gólem Heinrich

Třetí jarní kolo 1. A třídy LK zavedlo fotbalisty FC Pěnčín na hřiště v Krásné Studánce. Pro Pěnčín to byl, vedle poháru s Rynolticemi, první ostrý start v jarní části, jelikož dva předešlé zápasy byly odložené až na sváteční dny v květnu.

7.4.2018

Jablonec na jaře poprvé ztratil, z Mladé Boleslavi veze bod

Jablonec n. N. - Další kolo HET ligy odehráli fotbalisté Jablonce v Mladé Boleslavi, kde poprvé na jaře zaváhali. Svěřenci trenéra Petra Rady si na své konto připsali bod za remizu 1:1.

4.4.2018

Purm rozjel jaro hattrickem. Zápas mezi Lučany a Horní Brannou skončil remízou

Ve druhém jarním kole I. B třídy přivítali hráči Lučan tým Horní Branné. Utkání se odehrálo na UMT Břízky.

4.4.2018

Béčko Mšena si tři body uhlídalo

Před utkáním I. A třídy museli domácí řešit několik absencí. Přesto sehráli kvalitní duel, v němž jim hodně pomohla branka Novotného hned v úvodu, který využil zaváhání hostů.

3.4.2018

Jsem rád, že pokračujeme na vítězné vlně, řekl Vojta Kubista po zápase

Jablonec nad Nisou – Přečtěte si rozhovor s Vojtěchem Kubistou o posledním utkání.

3.4.2018

S klokany to byl v Jablonci zápas jako řemen, říká Jaroslav Hrabák

Jablonec nad Nisou – Tři Radovi hráči v české reprezentaci, jeden v černohorské, přátelák s Příbramí, jak bude Radův tým po reprepauze vypadat?

3.4.2018

Brod soupeři zatápěl a přivezl si alespoň bod

Zápas krajského přeboru se hrál za vytrvalého deště na perfektně připravené travnaté ploše hrádeckého klubu. Hned v úvodu se dostal k zakončení Hloušek, ale slabší pravou nohou domácího brankáře nezaskočil.

3.4.2018

Druhé jarní utkání krajského přeboru odehráli hráči Velkých Hamrů ve Višňové

V prvním poločase si vytvořili územní převahu a hodně standartních situací.

3.4.2018

Albrechtice mají tři body zvenku. Porazily svého soupeře

Mužstvo Albrechtic odjelo odehrát další utkání I.B třídy s Jilemnicí až do Vrchlabí na náhradní hřiště.Pro nemoc některých hráčů nastoupili hosté pouze s jedenácti hráči.Utkání se hrálo trochu tvrdě.

3.4.2018

V dalším divizním utkání, které hrálo áčko Mšena doma, přišli domácí o body až v závěru zápasu.

1.4.2018

Trenér Hašek byl zklamaný, kouč Rada: Ideály jsou ještě výš!

Jablonec n. N. - Na pozápasové tiskovce k utkání FK Jablonec - Bohemians Praha (2:1) byl trenér hostů Martin Hašek zklamaný. Domácí kouč Petr Rada chválil nejen za nejlepší poločas, který pod jeho vedením hráči dosud předvedli.