Pánové z FC Zatáčka si nedělní fotbálek ujít nenechají

Za každého počasí, ve větším či menším počtu, ale pokaždé s nadšením se scházejí fotbalisté turnovského týmu FC Zatáčka na nedělním fotbálku.

včera 06:00

„Jsem tak trochu hamonoun,“ říká autor třinácti branek Marek Purm

„Marek Purm je náš útočník a nejlepší střelec jak I. B třídy východ, tak našeho týmu,“ řekl o hráči lučanského mužstva jeho trenér Jakub Chroustovský. Třináctka je pro Marka zřejmě šťastné číslo. Ve třinácti zápasech dal třináct gólů.

11.12.2017

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Dnes, 11. prosince, v něm najdete FK TJ Desná, A tým a mladší žáci A.

4.12.2017

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Dnes, 4. prosince, v něm najdete TJ Sokol Zásadu.

4.12.2017

Plzeň má Krmenčíka a sudí

Tak předně, porážku na hřišti podzimního suveréna nelze svádět na rozhodčího Berku. Jenom je nutné zmínit, že ti sudí snad proto, že už od jara bude „řádit“ video, se skutečně vyřádili.

4.12.2017

Tradiční turnaj starých gard si nenechal ujít ani Slovan

Tradiční turnaj starých gard, Memoriál Bedřicha Chmelíka, opět uspořádali brodští fotbalisté.

2.12.2017

Plzeň - Jablonečtí fotbalisté zakončili mistrovský podzim porážkou 0:2 v Plzni. Utkání 16. kola Het ligy rozhodl domácí reprezentant Krmenčík. První gól dal po osmnácti minutách, druhý deset minut před koncem.

2.12.2017

Zvolí konečně předsedu FAČRu?

Jablonec n. N. - Kluci si nevěří a za jeden provaz netáhnou. Aby český fotbal neřídil třeba specialista z Anglie…

1.12.2017

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Vyjde čtvrtý díl projektu Deník nám fandí.

28.11.2017

Klucký asi polil hráče živou vodou…

Jablonec n. Nisou – Na další kolo HET ligy, na Slávii se fandové těšili, škoda, že los určil tak nevhodný termín. A ještě pondělí, aby si Slávie odpočinula po cestách za evropským pohárem. A mám dojem, že na to „odpočívání“ Šilhavého hoši prostě dojeli.

28.11.2017

Nejlepší tipaři převezmou ceny za výhru v tip lize

Jablonec nad Nisou – Podzimní tip liga už odtajnila výsledky. Na desítku nejlepších tipařů a vítězný tým čekají hodnotné ceny.

28.11.2017

Lukáš Barcuch z Pěnčína je nejlepším střelcem podzimu I. A třídy

Jablonec n. Nisou – První zkušenosti ve vyšší soutěži mají za sebou fotbalisté FC Pěnčín.

27.11.2017

Jablonec nad Nisou – První polovinu fotbalové Het ligy zakončili jablonečtí fotbalisté domácí remízou 1:1 s mistrovskou Slavií.

27.11.2017

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Dnes, 27. listopadu, v něm najdete týmy FK Jablonec, žáci U15 a U14.

27.11.2017

V dresech Galácticos nastoupili štamgasti od Klokana

Opět fotbalová pohoda zavládla na železnobrodském fotbalovém hřišti, kde se konal už tradiční turnaj starých gard, Fondo 2017.

24.11.2017

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Vyjde třetí díl projektu Deník nám fandí.

21.11.2017

V Karviné to na body bylo, na šance se fotbal nehraje

Domácí tým naposledy v Karviné dvěma Doležalovými góly vyhrál a ani tentokrát nejel na severní Moravu bez šancí uspět.

21.11.2017

Domácí chtěli dát gól za každou cenu, Mšeno se ubránilo

„Vyhráli jsme a to je hlavní,“ řekl po posledním divizním fotbalovém zápase podzimní sezóny trenér Josef Just.

21.11.2017

Brod remizoval, do jara má o čem přemýšlet

Na těžkém terénu za nevlídného počasí sehráli domácí poslední letošní mistrovské utkání krajského přeboru mužů.

20.11.2017

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Dnes, 20. listopadu, v něm najdete týmy FK Jablonec, dorost U17 a U16.

19.11.2017

Karviná, Jablonec n. N. – Od druhé venkovní výhry v sezoně nebyli jablonečtí fotbalisté ve 14. kole HET ligy daleko, avšak poločasové vedení v Karviné neudrželi a když v 90. minutě nevyužil šanci Ondřej Mihálik, byli to domácí, kteří vyhráli 2:1.

17.11.2017

Děvčata z TJ Čert Fénix potvrdila, že hrát fotbal umí

Jablonec nad Nisou - Po delší pauze, během které pouze některé hráčky hostovaly v turnajích či v soutěžích jiných týmů, se za TJ Čert Fénix opět plnohodnotně vypravily „do boje“. Zamířily do Prahy na Hagibor jako účastník mezinárodního halového turnaje žen November Cup Damen.

13.11.2017

Jablonecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Jabloneckého deníku! Dnes, 13. listopadu, v něm najdete týmy FK Jablonec.

13.11.2017

Kratonohy odjely s nepořízenou, vyfasovaly pět gólů

V posledním domácím utkání divize se Mšenu dařilo. Soupeři nedali domácí hráči žádnou šanci pomyslet na vítězství a připsat si body.

13.11.2017

Pro nás to je velmi důležité vítězství, říká trenér Hnídek

Předposlední domácí zápas krajského přeboru museli hráči Velkých Hamrů odehrát na hřišti v Lomnici.

10.11.2017

Každý zápas jdu vyhrát, říká profík

Jablonec n. Nisou – Proč se po bohaté fotbalové minulosti dal bývalý profesionál Tomáš Čížek na divizní fotbal? A jak se mu na této úrovni hraje?

8.11.2017

Ostrostřelci Jenišovic potvrdili i na závěr své kvality

Výsledek posledního zápasu I. B třídy západ sice vypadá jednoznačně, ale rozhodně tomu tak nebylo. Prvních dvacet minut nemohli Jenišovičtí najít recept na důslednou obranu hostí, kteří bránili i v deseti hráčích.

7.11.2017

V Pardubicích chyběl střelec gólů Čížek, uzdraví se?

„Prohráli jsme 1:0. V prvním poločase jsme byli lepší, to jsem byl ještě spokojený. Druhý byl pravý opak, z naší strany hodně špatnej. Soupeř nás přehrál ve všech směrech. A to ještě nedal penaltu, to by to dopadlo ještě hůř,“ řekl k zápasu trenér Josef Just.

7.11.2017

Na konci alespoň remizovali, trenér ale prohry nezvládl

Jablonec n. N. – Brod remízou ukončil sérii proher. Po šesti porážkách v řadě a jednom odloženém zápase čekal dva měsíce na bodový zisk.

7.11.2017

Zásada dorazila v retro autobuse a gólman Radčic kouzlil

Zásadské mužstvo přijelo na poslední utkání podzimní části okresního přeboru náležitéě připravené. Hráči se sešli s dostatečným předstihem na svém hřišti v Zásadě, kde se převlékli do nových dresů, následovalo focení profi fotografem a poté nasedli spolu s fandy a připraveným občerstvením do přistaveného retro autobusu RTO (proslulého ertéóčka) a všichni se společně přesunuli k houževnatému soupeři do Radčic.