"Tak jsme první no a cóóó!" nebo věhlasný pokřik "Mistři, mistři, mistři!" znělo stadionem v Chomutově, když fotbalisté Jablonce převzali medaile a hlavně trofej pro vítězně Poháru České pošty. Po prvních fotografiích hráčů s pohárem na tribuně se pak celý mančaft vrátil zpět na hřiště, aby se o radost z vítězství podělil také s věrnými fanoušky.

Po bujarém veselí na hrací ploše, což je z fotografií zřejmé, se hráči přesunuli do útrob stadionu, kde šampaňské stříkalo vzduchem a další vítězné pokřiky nebraly konce. Při zpěvu vítězné písně We are the champions od kapely Queen měl hořké chvilky také trenér Mladé Boleslavi Ladislav Minář, který zrovna v ten moment procházel okolo otevřených dveří do kabiny Jablonce.

Oslavy pokračovaly také cestou do Jablonce přímo v autobusu, kde se zpívalo, pokřikovalo a snad také tancovalo. Zřejmě nejpamátnější hlášku mistrovského večera měl kapitán Jablonce Luboš Loučka, který bez servítek prohlásil: "Úspěch chutná a bude chutnat ještě víc. Teď si uřízneme hlavy a všechno, co poteče, si nalejeme do krku!"

Fotbalisté Jablonce se znovu do zápasového procesu vrátí ve středu duelem v Mladé Boleslavi. V pondělí ráno pak nastoupili k prvnímu tréninku pro bujarém víkendu. Ale nalejme si čistého vína, tento triumf bylo potřeba pořádně oslavit. Přeci jen klub čekal na tento moment dlouhá léta. Navíc je zisk vítězství v Poháru České pošty vstupenkou do 3. předkola Evropské ligy.