Jablonec mohl jít v úvodu dvakrát do vedení. Už v 1. minutě zahraniční posila Mešanovic brankáře hostů překonal, ale míč do sítě nezamířil a odrazil se od tyče. V 6. minutě tentýž hráč z podobné situace poslal míč jen těsně vedle pěnčínské branky. Poté aktivita Jabloneckých polevila a hra se vyrovnala. V 18. minutě dal Pěnčín vedoucí branku. Chybou ve středu hřiště získali Pěnčínští míč, který rychle poslali mezi jablonecké zadáky, kde rychlonohý Jan Mrklas z úniku střelou po zemi vsítil gól. Jablonec měl příležitost srovnat stav zápasu v 45. minutě z nadějného trestného kopu, ale Rumanovu prudkou střelu odrazila zeď.
Druhý poločas byl ze strany Jablonce aktivnější, stále více se dostával před a do pokutového území Pěnčína. Vyrovnání přišlo v 65. minutě, kdy ho po akci Zemana a přihrávce Růžičky zajistil Rudolf pěknou střelou do pravého růžku branky. V 80. minutě ještě mohl rozhodnout Růžička, který se ocitl s míčem sám před brankářem, ale ten střelu stačil odrazit. Poslední slovo měl jablonecký Dočekal, který prudkou střelou ze střední vzdálenosti orazítkoval břevno.
„Určitě po náročných čtrnácti dnech a soustředění musím říci, že jsem spokojen s výkonem hráčů. Kluci tento zápas dobře odmakali a vyzkoušeli si hru proti mužům. Za předvedený výkon jsme si zasloužili vyhrát. Teď nás čekají ještě další čtyři přátelská utkání,“ řekl k zápasu trenér jabloneckého A dorostu Roman Skuhravý.
Trenér Pěnčína Pavel Šafář viděl na přípravném utkání také pozitiva. „Zápas splnil svůj účel a bylo se na co dívat, protože se hrálo nahoru dolu. Střetla se dvě mladá mužstva a i pro nás to bylo dobré utkání. Před začátkem nás ještě čekají tři přípravná utkání.“
Branky: 18. Mrklas, 65. Rudolf. Rozhodčí: Diringer, Poločas: 0:1, Sestava FK Jablonec: Kopal (46. Horáček) – Macocha, Kaňkovský (60. Váňa), Mička, Ruman (46. Pavliš) – Vávra (30. Zeman), Šulc (60. Kavka), Havrdič (60. Dočekal), Veg (46. Hartman) – Mešanovic (46. Rudolf), Zelinger (46. Růžička). Pěnčín: Matějíček, Kulhánek, Sekerák, Mrklas L., Bém, Krejčík, Matějíček J., Zonyga, Chlomek, Mrklas Jan, Matějíček P.