KDO BUDE KOUČOVAT?

Trenérem A mužstva zůstává Josef Hnídek, asistentem Ruda Říha a vedoucím družstva Ríša Kraus. Béčko i nadále povede trenér Vladimír Koucký a vedoucím družstva bude Vladimír Koucký junior.

KDO PŘIJDE, KDO ODEJDE

Do podzimních fotbalových klání nastoupí mužstva se změnami v hráčském kádru. Na přestup přišel Kobachidze z Jiskry Mšeno a hostování Jana Linky ze Sokola Jablonec nad Jizerou se změnilo v přestup. Z FK Jablonec přestoupili do Hamrů ještě další hráči, Jakub Macháček, Patrik Žitka a Jakub Štětkář. A jeho bratr Daniel Štětkář se vrátil z hostování z Jiskry Mšeno. Tým na podzim posílí také Denis Kavan, který se vrátil z Německa.

ZMĚNY JEŠTĚ NEKONČÍ

„Stále ještě jednáme o jednom navrátilci z Německa a jednom posílení v záloze. Do dorostu Jablonce odchází Albert Kozák. Zaječí úmysly mají ovšem ještě dva další hráči. Uvidíme, jak dopadnou jednání," uvedl ke změnám ve složení obou týmů Milan Černý, předseda TJ Velké Hamry. Hamrovští budou tedy mít na podzim dvě mužstva s čtyřiatřiceti hráči.

DALI SI VELKÉ CÍLE

Áčko Hamrů si dalo těžký úkol. V krajském přeboru chtějí hrát nejhůře na třetím místě. „Víme, že to je těžký úkol. Za favority považujeme silně posílený celek Jiskry Mšeno, Arsenál Českou Lípu a také Sedmihorky. Samozřejmě může vyskočit i nějaké další mužstvo," informoval o plánech Milan Černý.

Béčko má v 1.A třídě za úkol umístit se nejhůře do pátého místa a především umožnit všem hráčům jejich uplatnění tak, aby dvacítka hráčů, ale i víc, byla schopná hrát krajský přebor. „Našim největším cílem je stabilizovat kádry a hrát pěkný a aktivní fotbal," zdůraznil Milan Černý.

UŽ TEĎ JEDOU NAPLNO

Hamry už mají za sebou několik přípravných zápasů.

V utkání s dorostem Jablonce zvítězily 3:2. A porazily také účastníka krajského přeboru Hradeckého kraje, mužstvo z Lázní Bělohrad vysoko 8:2.

NAJDOU DALŠÍ SOUPEŘE?

Další přípravné duely je ovšem ještě čekají:

30.7. Ruprechtice

31.7. Hejnice

3.8. Chrastava

4.8. Železný Brod

10.8. Juniorka Jablonce

13.8. Krásná Studánka a Lomnice

V posledním přípravném zápase proti mužstvu Lázní Bělohrad, ve kterém uštědřily Hamry soupeři osm gólů, byli autory branek tito hráči: 5x Miček, 2x Hlubůček, 1x Macháček. Do zápasu nastoupily Hamry ve složení: Štětkář, Barcuch, Macháček, Dorničák, Linka, Bistiak, Svoboda, Mihálik, Vodrážka, Miček a Hlubůček.

„Ještě sháníme soupeře a šestého a sedmého srpna," vyzval další týmy k utkání s Hamrovskými předseda TJ Milan Černý. Soutěž pro ně začínají dvacátého srpna.