Domácí mužstvo si chtělo napravit špatně odehrané utkání z minulého kola. Začátek zápasu se ale hrál většinou v režii hostů, kteří již v 7. minutě měli šanci, ale jen těsně minuli branku. To ale napravili ve 38. minutě, kdy po centru do vápna a chybě obrany dal vedoucí branku hostí Illner.

Zbytek poločasu se většinou odehrával ve středu hřiště. Na začátku druhé půle, po pěkné střele Marka Sedláka, se vyznamenal brankář Ondřej. Domácí po té začali konečně hrát také fotbal a v 52.  minutě, po pěkném centru Štěpničky,  Bělohlávek vyrovnal na 1:1. V 58. minutě to byli opět hosté, když  tvrdou střelu domácí Bártl vyrazil, ale na umístěnou střelu Baytalona už nemohl reagovat a hosté šli opět do vedení 2:1.

HOSTÉ SI DALI VLASTNÍ

V 60. minutě domácí kopali přímý kop z 25 metrů a Jakub Sedlák nádhernou střelou vyrovnal na 2:2. V 61. minutě to byl opět J. Sedlák, který po střele trefil tyč, ale jasnou šanci na dorážku zkazil Bělohlávek. Domácí mužstvo vyvinulo stálejší tlak na branku soupeře a v 68. minutě, po centru Bělohlávka, s přehledem zakončil na 3:2 Sedlák Marek.

V 74. minutě centroval do vápna Koldovský, ale po nedorozumění hostující obrany si dal Ondřej vlastní branku a hned to bylo pro domácí lepší, když vedli 4:2. V závěru utkání, v 88. minutě,  přišla jedna velmi dobrá akce domácích, kdy po akci Kulhánka a Marka Sedláka zakončil na konečných 5:2 pro domácí Bělohlávek. Domácí diváci odcházeli ze hřiště spokojení.

Albrechtice - Roztoky 5 : 2 ( 0 : 1)

Sestava Albrechtic: Bártl, Vávra, Štěpnička, Sedlák M., Honzák, Kulhánek, Koldovský, Pipek, Bělina, Bělohlávek, Sedlák J., Hradecký, Šimek
Branky: 52. Bělohlávek, 60. Sedlák J., 68. Sedlák M., 74. David (vlastní), 88. Bělohlávek
ŽK: 2:1. Rozhodčí: Linhart. Diváků: 90