Albrechtice - Jablonec nad Jizerou 3:0 (1:0)

„Když jsme se dostali do brankové příležitosti, tak to zakončení bylo vždy ubohé,“ uvedl k výkonu albrechtického týmu vedoucí mužstva Jiří Krumbholz. Ve 25. minutě se Albrechtice konečně dočkaly branky, když po přihrávce Koldovského poslal domácí do vedení Pipek.To bylo z první půle ale asi vše, co se dalo vidět.

Ilustrační foto.
ROZHOVOR: Judem jsem žil celý život, říká Václav Vrkoč

Ve druhém poločase byl k vidění skoro stejný fotbal, jako v první, prostě nevyužívání šancí domácích.V 66. minutě byl ve vápně faulováný Bělohlávek a Pipek pokutový kop s přehledem proměnil. Během dalších patnácti minut domácí Bělohlávek a Pipek nemohli vůbec zakončit akce. V 80. minutě se také probudili hosté, kteří za celý zápas na branku vystřelili pouze třikrát. Ale ve vstřelení branky jim bravurními zákroky zabránil Žanta.

V 83. minutě, po přihrávce J. Sedláka,se konečně dočkal i Bělohlávek a ukončil brankové střelecké trápení na 3:0 pro domácí. „Doufáme, že v dalším utkání, které hrajeme v sobotu 12. května, bude doma zápas s týmem Plavů pro nás lepší,“ přeje si za celý tým Jiří Krumbholz.

Úspěšný hráč Nové Vsi u Jablonce nad Nisou, Pavel Türk, patřil v době své fotbalové slávy k obávaným střelcům gólů v celém kraji.
Je libo pumelici? Pavel Türk střílel i levou

Sestava Albrechtic: Žanta - Vávra,Kulhánek,(77.Zelinka)Koldovský,Hradecký - Štěpnicka,Pipek,Sedlák J.,Balog - Sedlák M.,Bělohlávek
Diváků: 120 ŽK:1:1