Mužstvo Albrechtic přijelo k dalšímu utkání I.B třídy východ na hřiště předposlední mužstva v tabulce s úmyslem získat potřebné body. Hrálo se za proměnlivého počasí, ale také na malém hřišti, které se ukázalo jako výhodnější pro domácí.

Obrana hostujícího mužstva hrála špatně, což se Albrechticím v krátké době nevyplatilo. Ve 12.minutě šli domácí do vedení po střele Stehlíka. Hned ve 13. minutě, po chybě obrany, navýšili domácí na 2:0 po střele Kobrleho. V 18. minutě měli hosté gólovou šanci, ale Honzák střílel vedle. Ve 25.minutě po zákroku Kulhánka ve vápně nařídil rozhodčí pokutový kop, který domácí brankář Jakubičko proměnil na 3:0 pro domácí. A s hosty to vypadalo velmi špatně.

Chvíli na to měli domácí opět šance, ale díky Vávrovi skóre zůstalo stejné. V 33. zahráli hosté roh a Pipek hlavou snížil na 3:1 pro domácí.

Druhá branka hostí z penalty

Do druhé půle šli hosté s trochu větším elánem s výsledkem něco udělat. Z prvního útoku byl ve vápně brankářem faulován Bělohlávek a z nařízené penalty Pipek snížil na 3:2. V 57. minutě to byli opět hosté, kdy po pěkné akci Štěpnička srovnal na 3:3. Chvíli poté se opět vyznamenal brankář Vávra, který chytil tutovku domácích. V závěru utkání v 84. minutě, po hrubé chybě Zelinky, domácí přečíslili obranu a po přihrávce s radostí hráčů i diváků zakončil pěknou střelou k tyči Šif na konečných 4:3 pro domácí. I když hosté měli několik vyložených šancí stejně je nedokázali proměnit, a proto také odjížděli z Libštátu bez bodů.

Libštát - Albrechtice 4:3 (3:1)

Góly: 2 Pipek, 1 Štěpnička