Již ve třetí minutě zápasu I. A třídy promarnili hosté jednu ze dvou tutovek v utkání, kdy výborně zareagoval domácí brankář Braniš. Domácí pak měli více ze hry, ale řadu slibných příležitostí se jim nepodařilo dotáhnout do konce.

Hosté mohli jít do vedení těsně před půlkou, Jablonečtí zaváhání při rohovém kopu však neproměnili. Skóre se poprvé měnilo v 52. minutě, kdy z těžkého úhlu Švorc skvěle prostřelil hostujícího gólmana.

Jiskra Mšeno B – Doubí 2:1 (0:0)

 Z vedení se Mšenští dlouho neradovali, o dvě minuty později zahrávali hosté trestný kop z úhlu z poměrně velké vzdálenosti, který nikým netečovaný, k překvapení všech, skončil v horním rohu domácí branky.

Rozhodnutí na sebe vzal v 74. minutě Švorc, který se individuálně prosadil po dlouhém pasu a s přehledem rozhodnul o vítězství Mšena, na kterém nic nezměnil ani závěrečný tlak hostů.

 Trenér Mšena B Vladimír Mařas: „Těžce vybojované tři body se soupeřem, který u nás podal velmi dobrý, koncentrovaný výkon. Nám se tentokrát tolik nedařilo dostávat se do kombinace s finální přihrávkou do zakončení, o to více si vítězství vážíme.“

 Sestava Mšena: Braniš, Pařík, Pešat, Regenermel, Švorc, Samko, Brož, Hýř, Flek, Krámský, Škvor, Horna, Novotný, Šourek, Dresler, Potůček

 

Branka Mšena: 52., 74. Švorc