Domácím se lépe povedla první polovina utkání. Nejprve sice brankář Miski musel dobře zakročit proti trestným kopům Baranka, ale pak se dvakrát objevil v nadějné pozici Szabo a jednou Zachariáš. První zakončoval v obou případech slabě, druhý hlavou minul šibenici.
Po obrátce se domácí sestava hodně proměnila, na hřiště se podívali i zmínění Brazilci a dorostenec Bambur (přišel ze Slavie), jenže hra týmu upadla a lepší byl Jablonec, který rovněž prostřídal a do hry poslal některé mladíky. Hosté po hrubce na pravé straně obrany rozhodli, když se k balonu dostal Valenta a nedal Pavlíkovi naději. Výsledek se pak už nezměnil, Kladno bez několika reprezentantů si ani nevytvořilo šanci.
Asistent trenéra Václav Kotal, který v minulosti působil i v Jablonci, a který vedl mužstvo v reprezentační přestávce místo Jaroslava Šilhavého, po utkání řekl: „S výkonem v prvním poločase jsem spokojený. Po čtyřech dnech intenzivního tréninku jsme pracovali dobře v obranné fázi, směrem dopředu jsme měli být důraznější. Kvůli hrubce jsme zase neudrželi nulu.“
Branka: 52. Valenta. Rozhodčí: Hrubeš. Diváků: 50. Poločas: 0:0.
Kladno (1. pol.): Miski - Williams, Killar, Gross, Čáp - Bartoš, Szabo, Gecov, Cigánek - Zachariáš, Semerák. Kladno (2. pol.): Pavlík - Williams, Marques, Farbák, Čáp - Bartoš, Šelicha, Ewerton, Cigánek (75. Hrdlička) - Semerák (67. Bambur), Šilhan.
FK Jablonec 97: Bobok - Hamouz, Zábojník, Fukal (46. Homola), Krejčí - Baranek (46. Vácha), Valenta, Loučka, Hloušek - Svátek (60. Nulíček), Nulíček (30. Zelenka).