V prvním utkání, ve kterém se svěřenci trenéra Václava Kotala střetli se srbským týmem Vojvodina Novi Sad, remizovali 2:2.

Jablonci se vydařil vstup do zápasu a v 16. minutě dorážel do brány Kopicovu dělovku, která skončila na břevnu, Lukáš Zoubele. Srbský tým ale dokázal brzy odpovědět, když v 25. minutě mířil přesně Durič. Výsledkem 1:1 skončil také první poločas.

Ve druhém poločase se na branku čekalo až do 73. minuty. Zaznamenal ji ale tým ze Srbska a ujal se vedení 2:1 po trefě Bojoviče. Jablonec ale nesložil zbraně a střídající Vukadinovič zařídil remízu 2:2 po Kovaříkově centru.

FK Baumit Jablonec - Vojvodina Novi Sad 2:2 (1:1)

Branky: 16. Zoubele, 84. Vukadinovič - 25. Durič, 73. Bojovič. Jablonec: Valeš - Čížek, Štochl, Beneš, Novák - Kopic (75. Vukadinovič), Loučka, Piták, Jablonský - Lafata (75. Třešňák), Zoubele (75. Kovařík).

Hned další den po úvodním utkání sehrál Jablonec druhý mač. Ve čtvrtek 12. července se střetl s amatérským týmem z Kapfenbergu, které rozstřílel 6:0. Podrobnosti o druhém utkání Jablonec na rakouském soustředění najdete v sobotním vydání Jabloneckého deníku.