Odvetné utkání v Chance aréně však divákům pohledný fotbal nenabídlo a s výkonem zelenobílých nebyl spokojený ani zkušený stoper Pavel Drsek, kterého jsme po utkání vyzpovídali.

Asi se mnou budete souhlasit, že utkání moc zajímavé nebylo. Dá se říct, že po jasné výhře v Teplicích jste se už cítili jako předem jasní vítězové?

Jasné není nikdy nic. Podívejte se třeba na Liberec, který se chtěl dostat v evropském poháru do skupiny, v Rumunsku vyhráli a všichni je pasovali na jistého postupujícího, ale doma je soupeř úplně přehrál a přestřílel. Ale musíme si říct, že z naší strany to dneska nebyl žádný kvalitní výkon.
Místo toho, abychom už v začátku na to šlápli a dali nějakého góla, tak předvádíme to, co s fotbalem moc společného nemělo.

Co vás nejvíc rozzlobilo?
Místo toho, abychom se šetřili na nedělní zápas s Boleslaví, tak se vlastní nepřesností honíme za balonem a to nám ubralo hodně sil. Stále jsme balóny jen nakopávali. Prostě jsme neudrželi balón ve středu hřiště a nepřesně jsme kombinovali.

Na druhé straně je nutno přiznat, že hlavně Teplice měli chuť hrát fotbal a dát góly.

Tak my jsme věděli, že když nedají v první půlce gól, tak potom už to pro ně bude těžké. Ale mě prostě štve, že jsme chtěli nějaké síly ušetřit a díky nepřesnostem jsme museli makat.

Takže si myslíte, že vám budou chybět v Boleslavi síly?
Tak snad ne, ale je škoda, že jsme nějaké neušetřily, protože tam budeme muset pořádně makat. Chtěli bychom přivést tři body.

Nechtěli jste mladoboleslavského trenéra Stannera a ředitele klubu Šeterleho, kteří byli na zápase, svým výkonem trochu zmást?
My jsme očekávali, že jestli hrajeme v neděli v nedaleké Boleslavi, že tady budou. Jak už jsem řekl, náš výkon nebyl dobrý a to, že tady byli pozorovatelé nehrálo žádnou roli.

Takže v Boleslavi musíme hlavně zpřesnit hru?
To určitě. Chce to podržet balón, abychom stačili doplnit hráče vpředu. A důležité bude nedělat chyby.

Vlastimil Cakl