Sokol Rozstání-Jiskra Mšeno B
V 15. minutě se zranil hostující Daniel, kterého vystřídal Bradel.Ve 24. minutě se podařil hostům rychlý protiútok. Rozkovec vystřelil, Kotlár v brance vyrazil, ale pouze k dobíhajícímu Hrnčířovi, který se do prázdné branky nemýlil. Hned dvě minuty nato se po samostatné akci prosadil Rozkovec a bylo to 2:0 pro Mšeno B. S tímto výsledkem se šlo i do kabin, což přivítala obě mužstva. A poločasovou přestávku také, protože celý první poločas silně pršelo.

Do druhého dějství nastoupila obě mužstva v nezměněných sestavách a Jiskra začala tlakem.V 50. minutě se opět předvedl dělostřelec Škvor. Deset metrů za půlkou, na vlastní polovině, napřáhl a přeloboval Kotlára v brance domácích. Tomu se asi o jeho dalekonosných střelách bude zdát, jelikož stejnou branku mu dal i při minulém utkání ve Mšeně. Poté se hra domácích naprosto rozpadla a na hřišti kralovali hosté. Čtvrtou branku Mšena vstřelil z pokutového kopu Bradel, po faulu na svoji osobu.

Pátý gól vsítil opět velmi dobře hrající Rozkovec. Poté se ke slovu dostali i domácí, a to po chybě Masařika, který podcenil dobíhajícího Bulíře. Ten ho obral o míč a vsítil do prázdné branky čestný gól domácích. Šestou branku zařídil chytře Pešat, který přeloboval vybíhajícího Kotlára. Po této brance se asi rozhodčímu zželelo domácích a ukončil utkání minimálně o deset minut dřív.

Trenér Braniš: Do Rozstání jsme jeli s cílem vybojovat tři body a vylepšit nepříznivou bilanci s domácími.To se nám po velmi dobrém výkonu podařilo. Domácí nás sice vzali na menší hřiště, jelikož si byli vědomi naší kombinační hrou, ale ani to jim nepomohlo. Zkoušeli to i důrazem, protože na tento způsob hry mají postavené mužstvo, ale moji hráči se s tím vyrovnali. Vstřelili jsme jim opět šest gólů a mimo počátku utkání, nebylo pochyb, že si odvezeme tři body. Všichni hráči hráli velmi dobře. Vyzvednout ale musím Bradela, který za nás hrál delší časový úsek poprvé a Rozkovce, který nám přišel pomoci z A mužstva. Samostatná kapitola je Škvor. Ten opět vstřelil gól z vlastní poloviny.V téhle sezóně brankáře hostí takto překonal již počtvrté.

Příští zápas hrajeme v neděli v 17 hodin s Pěnčínem a bude to boj o druhé místo tabulky. Sestava: Masařík, Škvor, Krámský, Daniel, Hýř, Novotný, Hrnčíř, Chropůvka, Rozkovec a Veselouš.Střídali:Bradel a Šourek. Branky:Rozkovec 2,Škvor,Hrnčíř a Pešat.