V. Hamry B - Držkov 2 : 2 poločas: 0:1

K derby I.B třídy Východ nastoupily týmy z čela tabulky, rezerva Hamrů z prvního místa a sousedé z Držkova, kteří si drží třetí post v tabulce.

HOSTÉ ZA TO VZALI

První poločas byl vyrovnaný, ale Držkovští se dostali do vedení brankou hned v úvodu střetnutí. Po nástupu do druhé části utkání dokonce zvýšili na rozdíl dvou branek, k čemuž jim stačilo využití minimálního počtu šancí. Hamry se však nevzdaly a po chvíli snížily. Bojovaly i nadále a v poslední minutě základní hrací doby vyrovnal Mätzelt střelou ze střední vzdálenosti, která se odrazila do sítě od břevna držkovské svatyně.

Branky: 63. Miček, 90. Mälzelt 6. Batěk, 49. Och. Rozhodčí: Maruška: ŽK: 4:7. ČK: 0:1 (80. Ševčík za 2x ŽK). Diváků: 150.

Sestava Velkých Hamrů B: Dan Průcha - Dav. Průcha, Zajíček, Bistiak, Linka - Vodrážka (11. Ferenc, 45. Přibyl), L. Prousek, Vl. Prousek, Mätzelt - Miček, Dědek

Držkov: E. Dvořák - Tomeš, Holeček, Batěk, Vágner (65. Marousek) - Och, Pavlata, Ševčík, Vrabec - Vokáček, J. Dvořák.

Košťálov - V.Hamry A 1 : 1 (1:1) nedohráno

Průběh odehraného poločasu v zápase krajského přeboru byl vyrovnaný. Soupeři si připsali branky hned v první půlhodině hry. Do druhého poločasu již ale soupeři nenastoupili, protože se strhla silná průtrž mračen a zatopila celé hřiště. Zápas se bude opakovat.

Branky: 27. Piry - 30. Barcuch.

Rozhodčí: Ujka.

Velké Hamry B: Štětkář - Horna, Bistiak, Jiřikovský, Kováčik - Dorničák, Hlubuček, Barcuch, Ferenc - Linka, Vodrážka.

SOUTĚŽ POKRAČUJE

Krajský fotbalový přebor pokračuje o víkendu posledními zápasy. Velké Hamry hostí doma v sobotu 4. června od 17 hodin mužstvo Skalice. A doma hraje také áčko Mšena, ve stejném termínu i čase, a to s Frýdlantem. Brodské áčko jede v neděli do Višňové.