Po dvou vítězných utkáních v řadě jela Jiskra do Hodkovic s přáním bodovat. Oproti minulým zápasům přijela s ještě více omlazeným týmem, jelikož ve stejný čas hrálo mšenské áčko v Chrastavě a někteří hráči šli hrát za něj.

POMÁHALI ÁČKU

Navíc musel za Jiskru v brance zaskočit Braniš st., jelikož mladší z rodu se v týdnu zranil. Byl to jeho první zápas po devíti měsících. Od počátku se hrálo vyrovnané utkání, kdy domácí byli v soubojích důraznější, ale béčko o něco fotbalovější a nebezpečnější. Avšak žádná akce hostí neskončila gólem.

PRVNÍ V PRVNÍ PŮLI

Jediná branka prvního poločasu tak padla po malé domů v 21. minutě, kdy ze dvou metrů přihrával Novotný Branišovi. Ten v tísni odkopl, nastřelil však dobíhajícího útočníka domácích, od kterého se míč dostal k Vaňovi. A ten se štěstím od tyče dostal míč do sítě.

Po návratu z kabin chtěli hosté vyrovnat, a tak se tlačili do útoku. Tuto snahu však zhatilo vyloučení Hýře z 55. minuty, kdy chybovali rozhodčí. Ti pustili třímetrový ofsajd. Hýř přesto útočníka domácích doběhl a před vápnem i fauloval.

HODKOVICE ZAZÁŘILY

Od té doby byli domácí lepší a dostávali se i do šancí, které však neproměňovali. Jedinou se jim podařilo zakončit úspěšně až v 82. minutě, kdy unikl obraně hostí Pavlík a ranou na zadní tyč utkání rozhodl.

K zápasu mšenský trenér Miroslav Braniš uvedl: „.Do Hodkovic jsme jeli s cílem bodovat, ale to se nám nepodařilo hlavně díky tomu, že jsme nezacelili díry po zkušených hráčích jako jsou Vanc a Pešat. Mladí se snažili, bojovali, ale zkušenosti schází. I tak jsme mohli bodovat, ale tuto šanci nám vzala nepochopitelná chyba pomezního rozhodčího, který pustil třímetrový ofsajd. Po něm nám vyloučili Hýře. Pochválit musím Matouška, který odehrál velmi dobré utkání. Za sebe jsem rád, že jsem ve zdraví tento zápas přežil, když jsem musel zaskočit za zraněného syna. Chytal jsem poprvé po devíti měsících. Příště hrajeme doma s Osečnou, nezbývá nám nic jiného, musíme bodovat."

Sestava Jiskry: Braniš st., Škvor, Šourek, Hýř, Novotný, Matoušek, Janovský, Nguyen, Hollmann, Pokorný a Dresler.

Střídali: Živěla, Horna a Braniš ml.