Lučany – Bozkov 6:3 (1:0)

Domácí po prohře v Horní Branné chtěli naplno bodovat. Utkání proto také začalo od prvních vteřin naplno. Hrál se fotbal ve vysokém tempu. Již ve 12. minutě domácí zahrávali standardní situaci, z níž se prosadil hlavou domácí Vaněček.

A ZAČALY PADAT GÓLY

Domácí měli převahu a několikrát si vytvořili brankové situace, ale bez gólového efektu. Hosté se též dostávali před branku, ale pevná obrana domácích, v čele s gólmanem Sobotíkem, pracovala na sto procent. Lučany tak šly do kabin s vedením 1:0. Do druhé půle svěřenci trenéra Chroustovského vstoupili opět aktivně. A výsledkem byl gól Koudelky na 2:0. V 67. minutě to již bylo 3:0, kdy domácí útočník Kohout utekl obraně a nekompromisně propálil hostujícího brankáře.

PAK SE TREFILI I HOSTÉ

V 70. minutě zahrávali hosté pokutový kop po faulu Vaněčka a hostující kapitán Červený snížil na 3:1. Pak přišla nevídaná pětiminutovka domácích, ve které vstřelili tři góly. A autory byli Vaněček. Pavelka a Koudelka. Skóre se změnilo na 6:1 pro domácí. Za tohoto stavu trenér Chroustovský vystřídal gólmana Sobotíka za dorostence Řezníčka, aby okusil dospělý fotbal. Škoda, že pak domácí v posledních deseti minutách polevili a výsledkem bylo snížení na konečných 6:3.

TRENÉR BYL SPOKOJENÝ

„Věděli jsme, že nás čeká důležitý zápas se silným Bozkovem. Chtěli jsme po prohře v Horní Branné zabodovat a předvést kvalitní fotbal. V tomto utkání se nám dařilo vše. Hráči bojovali od první do poslední minuty. Šla nám kombinace, křídelní akce a zakončení. Těší nás vysoká výhra a předvedený výkon, který byl velice kvalitní. Kluky musím pochválit. Dodrželi to, jsme si řekli, makali celý zápas a dali krásné góly. Domácí fanoušci, tak odcházeli spokojení.“

Sestava Lučan: Sobotík Štěpán, Houžvička, Sobotík Šimon, Hušek, Vaněček, Röschl, Koudelka, Purm, Kohout, Bukvic, Pavelka, Chroustovský, Nesvadba, Svozil, Haltuf, Řezníček.

Příště se Lučany utkají se soupeřem z nedalekých Plavů, takže se očekává zajímavé derby. Zápas se hraje 9. srpna v 17 hodin.