Do Albrechtic přijeli poprvé hráči z Jilemnice. Domácí jim měli co oplácet. Ale zápas začali smolně sami, když hosté ve 4. minutě kopali přímý kop, který překvapil albrechtického brankáře a hosté hned vedli 1:0. V 8. minutě domácí Sedlák připravil pěknou akci, kterou zakončil brankou Bělohlávek na 1:1.

V 15. minutě kopali hosté další přímý kop. Skončil ale na břevně domácí branky. V 17. minutě ještě vybojovali míč z rohu a dali další branku na 1:2. Pak po ose domácích Štěpnička Bělohlávek zakončil Pecháček brankou na 2:2. Ve 35. minutě měli hosté velkou příležitost ke skórování, ale tomu zabránil Bártl. Do druhé půli šly Albrechtice rozhodnuté tento zápas vyhrát, i když hosté se snažili o totéž. Ale více šancí měli místní, když několik pěkných centrů hlavičkovali těsně vedle branky. Před závěrem utkání domácí vybojovali míč ve vápně soupeře a po Bělohlávkově přihrávce pěkně zakončil brankou Konvička na konečných 3:2.

Zápas s přehledem řídil sudí Brož. Utkání sledovalo 150 diváků.

Za domácí: Bártl, Štěpnička, Pecháček, Verner (58. Konvalinka), Svoboda, J. Sedlák, Koldovský, Hradecký, Bělohlávek, Vávra, M. Sedlák.