Albrechtice - Harrachov 2:3 (0:2)

Ve 44. minutě se akce téměř opakovala, když domácí zahráli špatně malou domů, kterou brankář neudržel a hosté Davidem zvýšili na 0:2. Do druhé půle museli domácí začít hrát, jestli chtěli s výsledkem něco udělat. Hostům se ale v 52. minutě naskytla další příležitost, když po dlouhém autu Žanta zabránil jisté brance. V 58. minutě se naskytla šance pro domácí. Hradecký hezky uvolnil Štěpničku, který v závěru přehodil brankáře a snížil na 1:2.

V 68. minutě opět, po povedené akci domácích, M.Sedlák vyrovnal na 2:2. V 80. minutě ale přišla menší sprcha pro domácí, kdy po ztrátě míče na půlce soupeře a po rychlém útoku hostí s přehledem zakončil Tuhela na 2 : 3 pro hosty. V 82. minutě měli domácí velkou šanci vyrovnat, ale střelu Pipka pěkně zlikvidoval Hefert. V 85. minutě došlo ještě ke konfliktu dvou hráčů, po kterém byl vyloučený pouze domácí Štěpnička.

Albrechtice: Žanta - Kulhánek, Koldovský, Zelinka, Balog - Štěpnička, Sedlák M., Pipek, Sedlák J., - Vávra. Hradecký. Diváků: 150 - ŽK:1:1 - ČK:1:0