K dalšímu zápasu I. B třídy východ přijel do Lučan čtvrtý celek, tým Jablonce nad Jizerou.

Utkání třetího se čtvrtým přineslo boj o kontakt s čelem tabulky I.B třídy východ. Lučany (v černých dresech) narazily na silného a tvrdého soupeře. Hosté nakopávali balóny za domácí obranu a rychlým přístupem znemožňovali domácím kombinaci.

Lučanským však vyšla akce v 11. minutě, na jejímž konci otevřel skóre domácí Kohout. Ve 28. minutě bylo již veseleji pro domácí, kdy po akci Röschla zakončoval ostrostřelec Purm.

Ve druhém poločase se bojovalo i každý metr hřiště. Domácí i hosté měli několik šancí na vstřelení gólu. Ani jeden tým však neskóroval , a tak souboj třetího se čtvrtým skončil vítězně pro domácí Lučany.

 Lučany - Jablonec nad Jizerou 2:0

Trenér Jakub Chroustovský k zápasu uvedl:

"Na toto utkání jsme se sešli v silné sestavě. Předvedená hra však nebyla ideální. Nutno podotknout, že jsme narazili zatím na nejkvalitnějšího soupeře. Silného v osobních soubojích, v agresivitě a včasným přistupováním k mým hráčům. Proto mě dnes výhra a tři body těší. Velká pochvala pro útočné duo Kohout-Purm. Oba střílejí góly z první šance a jsou velice nebezpeční. Špatně jsme však hráli v obraně, ale paradoxem je, že jsme udrželi čisté konto. Toto vítězství má pro nás cenu zlata."

 Sestava Lučan: Spanilý, Horký, Sobotík, Berndt, Purm Röschl, Koudelka, Hušek, Kohout, Bukvic, Pavelka, Patočka, Vaněček, Nesvadba, Sobotík.

 Branky za Lučany: 11. Kohout, 28. Purm

ŽK: 5:1, ČK: Nesvadba (Lu). Rozhodčí: Švajdler. Diváků: 91.