Domácím vyšel začátek posledního zápasu I.B třídy, soupeři pak nastříleli pět gólů a právem mohli slavit. Už ve 3.minutě je poslal do vedení Pumrle. Ve 12. minutě, po rohu Pszyka, zvýšil na 2:0 Sobotík. Do přestávky ještě, po samostatné akci, obešel Zapadlo i brankáře hostí Průchu a do jeho svatyně vstřelil třetí branku Pěnčína. Do konce první půle se domácí trefili ještě jednou, to když Nemyrovsky střelou z pětadvaceti metrů zvýšil na 4:0. Po přestávce Pěnčín polevil a hosté měli i několik šancí, které ale po dobrém výkonu zneškodnil pěnčínský gólman Pivrnec. Hostům se podařilo vstřelit branku až v 76. minutě, autorem byl Mihálik. Na 4:2 snížil sedm minut před koncem Ferenc. A na konečných 5:2 pak upravil výsledek v 89.minutě Pešat.

Na domácí čekala oslava v restauraci Brusírna. Tam nejprve předseda oddílu Jaroslav Strnad zhodnotil sezónu a poděkoval hráčům i funkcionářům. Potom už pokračovalo příjemné posezení a zasloužená radost z pěti posledních gólů sezóny.