Brod čekal důležitý zápas krajského přeboru. Přívalový déšť zpozdil začátek zápasu o patnáct minut. Nicméně hřiště bylo i po dešťové pohromě ve velmi dobrém stavu.

V úvodu byli nebezpečnější hosté, kteří měli dvakrát blízko ke gólu. Ale Kopal v brodské brance měl svůj den a domácí podržel. Ve zhruba patnácti minutách hosté míč do sítě dostali. Ale sudí odpískal ofsajd. Poté měl šance Brod a ve 29. trefil Holeček břevno. V následné pokračující akci pak střílel Šimek, ovšem i hostující Kotyk předvedl pěkný zákrok. Ve 35. měl tutovku Holeček, ale sám před brankářem hostí si neporadil. A nechal tak opět vyniknout Kotyka. Ve 38.minutě Doksy vyslaly krásnou střelu na domácí branku. Ale opět čaroval Kopal. V poslední minutě poločasu měl Brod k dispozici dva rohy. A ten druhý mu přinesl vedení. Grebeníček přetáhl roh na Kyselu, který hlavou vrátil míč zpět na zadní tyč, kde číhal Šilhán. Ten hlavičkou k tyči nekompromisně vstřelil ve 45.minutě důležitý gól. Druhý poločas byl zpočátku vyrovnaný bez větších šancí. V 60. upaloval sám na branku Doks Kysela. Jenže těsně před vápnem ho zradilo obutí a po podklouznutí skončila šance pádem brodského útočníka. Kysela poté brzy střídal.

V 75. se zranil Holeček a Brod tak naprosto ztratil útočnou údernost. Komplikace pro něj přinesla 80. minuta, když Kotlár T. nepochopitelně rozehrál míč vysokým pasem přes velké vápno. Tam sice útočník hostí míč nezpracoval, ale následná chyba Aubrechta s Kovářem přinesla tutovku Doks.

Ale Brod měl Kopala a ten si opět poradil. V 88. udělal zbytečný faul Šimek. Následný přímý kop skončil na spojnici tyče s břevnem. Domácí měli ale štěstí. A tak nakonec Brod získal důležité tři body s velmi kvalitním soupeřem.

Trenér Brodu David Grebeníček: „Jsem spokojený, kluci to odmakali, hráli jsme to, co jsme hrát měli. Šance byly na obou stranách, soupeř byl kvalitní, měl gólovky. Byli jsme o ten gól šťastnější. Zápasu by ale slušela i remíza."

Branka: 45.min. 1:0 Šilhán. ŽK: 2:3. Diváci: 73. Sestava Brodu: Kopal - Šilhán, Havrda (31. Kotlár T.), Berka, Kovář, Grebeníček ml. , Maryško, Šimek, Picek, Kysela (65. Aubrecht), Holeček, (76. Kotlár).