„Neznámí lapkové měli zálusk na menu připravené pro účastníky turnaje. Naštěstí neměli na loupení dost času a vepřové lahůdky tak našly toho správného konzumenta,“ líčil předturnajový zážitek sekretář železnobrodského FK Jaroslav Kletečka.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a jeden zápas se hrál 17 minut. Celé klání bylo velmi vyrovnané a o medailistech nebylo rozhodnuto do posledního kola. Shodou okolností se právě v posledním duelu utkaly týmy Lázní Bělohrad a Kokonína o celkové vítězství v turnaji. Kokonín potřeboval k celkovému prvenství vyhrát a dokonce v zápase vedl, jenže Bělohradským se podařilo vyrovnat, a tak zbylo na Kokonín druhé místo.

Manšaft pořádajícího Železného Brodu mohl získat bronzovou příčku v turnaji, ke kterému stačilo remizovat v posledním zápase se Skalskem. Jenže Železnobrodští zápas nezvládli a prohráli 4:2, čímž se propadli až na konečnou šestou pozici. Brodský tým nastoupil v tomto složení: Braniš – Čurda, Hnídek, Hanšpach, Kletečka, Škaloud, Kužel, Jeřábek a Lamač.

Konečné pořadí Memoriálu Bedřicha Chmelíka.


Organizátoři vyhlásili také individuální ceny. Nejstarším hráčem se stal ve věku 62 let František Lamač z týmu Železného Brodu. Cenu pro nejlepšího brankáře dostal kokonínský Miroslav Ševčík. S dvanácti góly vévodil střelcům Robert Pešan ze Skalska a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Miloslav Loner z Lázní Bělohrad.

Výsledky zápasů:
Skalsko – Jilemnice 2:2
Kokonín – Lučany 1:0
Skalsko – Hell Stars 8:1
Lučany – Ž. Brod 3:0
Skalsko – Kokonín 0:2
Ž. Brod – Bakov 2:1
Ž. Brod – Hell Stars 3:1
Skalsko – L. Bělohrad 0:2
Kokonín- L. Bělohrad 1:1
Jilemnice – Hell Stars 4:1
L. Bělohrad – Lučany 4:1
Ž. Brod – Jilemnice 1:4
Skalsko – Lučany 3:1
Kokonín – Ž. Brod 2:2
Hell Stars – Bakov 2:7
L. Bělohrad – Ž. Brod 0:1
Jilemnice – Kokonín 0:2
L. Bělohrad – Bakov 2:1
Hell Stars - Lučany 1:4
Jilemnice – L. Bělohrad 1:3
Bakov – Kokonín 2:0
Lučany – Jilemnice 1:0
Skalsko – Ž. Brod 4:2
Lučany – Bakov 1:1
Bakov – Skalsko 2:2
Hell Stars – Kokonín 1:5
Jilemnice – Bakov 1:0
Hell Stars – L. Bělohrad 1:8