Oba týmy jsou ve spodní části tabulky, a tak potřebovaly získat tři body. I proto se hrál opatrný fotbal, který neměl velké tempo. V prvním poločase měl Brod více šancí. Brankář Kotyk ale přímý kop Maryška a střelu Picka zlikvidoval. Tutovku měli domácí ve 35. minutě, kdy Frolík postupoval sám na branku hostí. Zvolená příhra na Močkovského ale byla nepřesná.

HOSTŮM SE ZADAŘILO

Ve 42. Makula taky nepřesně rozehrál a po následném pasu za brodskou obranu se dostali k míči dva hráči Doks, kteří již neměli problém po hlavičce Kukly dostat hosty do vedení. Naštěstí pro domácí přišlo vyrovnání a postaral se o něho z deseti metrů Holeček.

V druhém poločase měl Brod více ze hry, ale Doksy byly nebezpečnější. Domácí Brankář Kopal zlikvidoval jednu nebezpečnou střelu z velkého vápna a také hlavičku po rohovém kopu.

Brodští měli asi největší příležitost při hlavičce Šimka. A měli také k dispozici několik rohů, ale většinou centry nebyly kvalitní a nic z nich místní tým nevytěžil. V závěru se hosté spokojili s remízou, která pro ně řeší více než pro Brod.

KONEC BUDE NÁROČNÝ

A tak se poslední minuta odehrála u brodského rohového praporku, kde hosté zdržovali. Brod tak získal bod. Má čtyři kola před koncem krajského přeboru náskok čtyř bodů od sestupujícího místa, před sebou ještě navíc těžký los.