První poločas měli domácí velkou územní převahu, vypracovali si i šance, ale ty nedokázali využít. Tu největší měl Šilhán, jehož hlavičku vyrazil gólman. Druhý poločas hosté bránili a hrozili z brejků, ze kterého dal Novák vedoucí gól. „Poté hosté bránili v deseti hráčích. My jsme sice dali branku, ale sudí ji neuznal, přitom byla zcela regulérní,“ rozčiloval se po utkání hrající asistent Janatka. Po tomto momentu byl vyloučen trenér Josef Makula za urážku rozhodčího. „Podle nás řídil sudí utkání tendenčně ve prospěch Českého Dubu,“ prohlásil Janatka.

Branka: 64. Novák. Rozhodčí: Marek. ŽK: 4:2. Diváků: 150. Železný Brod: Kopal – Burkoň, Janatka, Šilhán, Kuhn – Hartl, Makula, Novotný, Vaněk (80. Koberle) – Linka, Havrda (60. Červený).