Železný Brod – Skalice 3:2 (2:2)

Skvělý začátek domácích, kteří v 5. minutě vedli 2:0. „Zdálo se, že hosté dostanou pětku, ale my po dvaceti minutách „odešli“ a hosté nás přehrávali a zaslouženě vyrovnali. Po změně stran měli hosté ještě převahu, ale od 60. minuty jsme se zvedli a soupeře přehráli lepší fyzičkou,“ řekl po zápase trenér Brodu Josef Makula.
Branky: 2. Havrda, 5. a 65. Kuhn (1 x PK) – 32. Milner (PK), 44.Opočenský. Rozhodčí: Čárnogurský. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (85. Makula – 86. Kincl). Diváků: 250. Železný Brod: Kopal – Hartl (25. Burkoň), Janatka, Šilhán, Kobrle (46. Hadač) – Vaněk (70. Kameník), Makula, Novotný, Havrda – Kuhn, Červený.

Český Dub – Pěnčín 2:0 (0:0)

Velice kvalitní utkání viděli diváci v Dubu. „Bylo jasné. Kdo dá první branku, vyhraje. Tu dal Dub. My jsme sice šance měli, ale nedali jsme branku, a když ji nedáme, nemůžeme bodovat,“ řekl po utkání trenér Pěnčína Pavel Šafář.
Branky: 54. Uram, 73. Novák. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Pěnčín: I. Matějček – Kulhánek, L. Mrklas, Skuhravý, Bém – Záveský (20. Pavelka, 75. Nemyrovskyj), Matějček, J. Mrklas – P. Matějček (78. Pleštil), Král, Daníček.