Obsazení rozhodčích, které se nápadně podobalo podzimnímu zápasu v Brodě, dávalo tušit, že Brod opět nebude bojovat jen proti jedenáctce Bozkova. To se, bohužel, znovu potvrdilo a několik poznámek asistenta Bohatého vůči brodskému klubu a hráčům v zápase krajského přeboru by jistě ocenil i nějaký specialista na jazyk český.

Jak to šlo na hřišti?

Ale k fotbalu. Brod se ujal vedení v 10.minutě, když se krásně trefil z přímého kopu Maryško. Domácí vyrovnali v 25.minutě Havlem. Za tři minuty se hostům ale se zranil brankář Kopal a nahradil ho Krčmárik, který s pohmožděným kotníkem zápas obětavě dochytal. V téže minutě poslal Brod hlavičkou do vedení Berka.

Sudí to ale neviděl

V prvním poločase byl Brod lepší a zaslouženě vedl. Hlavní sudí každopádně přehlédl penaltový zákrok na Frolíka. Druhou půli začal Bozkov zostra a Havel ve 49. minutě vyrovnal. Poté měly oba týmy několik šancí změnit skóre ve svůj prospěch. Za hostující mužstvo měl šanci Frolík, který místo nabídky před prázdnou branku na Aubrechta pálil z úhlu do boční sítě.

Tisíc procentní tutovku měl Šefr, který šanci neuvěřitelně zahodil. Prakticky vzápětí chyboval na velkém vápně Brodu Šimek a domácí Musil následně angličákem poslal Bozkov v 64. minutě do vedení. Další pohroma přišla v 74. minutě, když pro změnu v malém vápně chyboval Aubrecht a Bejda snadno zvýšil na 4:2.

Měli to pak nahnuté

Vypadalo to s hosty zle, ale do hry je vrátil v 83.minutě Holeček, který umístěnou střelou k tyči snížil. Vyrovnání přišlo za pět minut, když zůstal před brankou Bozkova T. Kotlár, který snadno zakončil do odkryté branky domácích.

Rozhodčí zatlačil

Pak ještě přišla závěrečná tlačenka sudího Linharta, který vymýšlel, co se dalo. Jasné fauly na Maryška nepískal a čisté zákroky na druhé straně končily nařízením dvou přímých kopů v blízkosti velkého vápna.

A že by pískl penaltu v 90.minutě ve prospěch Brodu za faul na Aubrechta by se rovnalo přímo sci-fi příběhu. A tak Brod odjel z Bozkova se smíšenými pocity. Další utkání KP hrají Brodští doma, v sobotu 16. dubna od 17 hodin, proti týmu Sedmihorek.

Sestava Brodu: Kopal (28. Krčmárik), Král (80.Picek), Aubrecht, Berka, Maryško, Močkovský, Kotlár, Šimek (68. Podstavek), Holeček, Šefr M., Frolík.

Rozhodčí: Linhart, Bohatý, Vachek. ŽK: 2:4.