Po prohře s Višňovou se Brod dostal v krajském přeboru do čtyřbodové ztráty na předposlední tým tabulky, kterým byly právě Hejnice. A tak výhra Brodu byla téměř povinností.

Ale zpackaný podzim evidentně sebral domácím hráčům sebevědomí a utápěli se v nepřesnostech. I proto byl zápas v jeho úvodu vyrovnaný a dokonce hosté měli první tutovku, kterou ale trestuhodně hostující hráč naštěstí pro Brod zahodil. V 35.minutě byl hostujícím brankářem sestřelený Holeček a následnou penaltu s přehledem proměnil Maryško.

Maryškův hattrick

O minutu později se střelou z vápna prosadil Šefr. Ve 40.minutě propadla domácí obrana při standardní situaci a jen díky Kopalovi Brod držel dvougólové vedení. Uklidnění do domácích řad přinesla 43.minutě penalta, která se kopala po faulu na Picka. Hosté se dost čertili, ale zákrok byl celkem jasný. Penaltový střelec Maryško byl opět neomylný a poslal Brod do kabin za tříbrankového vedení. Druhý poločas byl Brod, přestože bránil, lepším týmem. Šancí moc nebylo a tak za zmínku stojí vyloučení Frolíka po dvou žlutých kartách v 77. minutě. Brankář Kopal předvedl skvělý zákrok v 80. při pěkné střele hostí z dvaceti metrů. V 82. přišla třetí jasná penalta. Zákrok hostujícího Neumanna na unikajícího Holečka byl oceněný kartou a jelikož byla druhá, tak se počet hráčů na obou stranách po pěti minutách opět srovnal. Penaltový hattrick završil Maryško a uzavřel tak skóre zápasu.

Tři povinné body Brod získal, ale každopádně podzimní část krajského přeboru se mu hrubě nepovedla.

Rozhodčí: Paulus. ŽK: 4:4, ČK: 1:1 (77. Frolík 82. Neumann).

Sestava: Kopal, M. Kotlár, Kovář, Kordík, Kraus, Picek (86. Picek), Maryško, T. Kotlár, Frolík, Holeček (90. Makula), Šefr, (57. Podstavek).