SK Slavia Praha – FK Jablonec 3:1 (2:1)

Trenér FK Jablonec Petr Rada:
Jsme zklamaní, měli jsme první velkou šanci, kterou jsme nevyužili. Možná by se to vyvíjelo jinak. Byli jsme zbytečně ustrašení. Slavia vyhrála zaslouženě. Byla lepší, vítězství jí po zásluze patří. Dostat se do finále byl náš cíl. Cíl jsme splnili. Teď je to pryč a musíme se zase soustředit na tři další kola ligy.

Trenér SK Slavia Praha Jindřich Trpišovský:
Z naší strany to byl výborný zápas, který jsme si zkomolovali zbytečnou standardkou, že jsme udělali faul a soupeř se dostal na 1:1. Pak už jsme byli jednoznačně lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Cítil jsem velkou zodpovědnost. Slavia už šestnáct let nevyhrála. Nedovedu si představit, že bychom to pro fanoušky nezvládli.

Jablonec porazil Zlín
Ve finále MOL Cupu čeká na Jablonec Slavie

SK Slavia Praha: Kolář – Frydrych, Jugas, Ngadeu, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer, Sýkora, Zmrhal (C) – Tecl Náhradníci: Kovář – Danny, Kúdela, Škoda, Hromada, Necid, Pokorný

FK Jablonec: Hrubý – Holeš, Pernica, Lischka, Zelený – Považanec, Hübschman (C), Trávník – Masopust (45. Jovović), Doležal, Hanousek (64. Diviš) Náhradníci: Hanuš – Piroch, Diviš, Breda, Chramosta, Janković, Jovović

Rozhodčí: Miroslav Zelinka – Dušan Pospíšil, Zdeněk Dobrovolný. Branky: 14. Tecl, 39. Tecl, 89. Stoch – 34. Pernica. Karty: 48. Frydrych (SLA), 71. Ngadeu (SLA), 90+2. Bořil (SLA), 90+7. Sýkora (SLA) – 90+7. Jovović (JAB)