Hra středočeského týmu šla většinou přes právě zmiňovaného Navrátila. Díky jeho technické hře se hosté z Jablonce dostávali do šancí spíše sporadicky. Góly začaly padat v prvním poločase od 22. minuty a podobaly se jako vejce vejci. Čechie získala balón, hráč si jej narazil s Navrátilem, a ten už potom posílal své spoluhráče do vyložených šancí. Do konce poločasu padly ještě další čtyři góly do sítě Camelu v 28., 36., 40., a potom ještě ve 45. minutě těsně před koncem půle.
Po změně stran a rychlém gólu domácích se hra vyrovnala a do šancí se konečně začali dostávat také hosté, kteří mohli v závěru utkání stav výrazně upravit. Nabídnuté šance se ale nechopili. Ani Fery ani Staněk penalty neproměnili a nechali vyniknout gólmana Dufka. Jediný gól za hostující tým SK Camel dal v 75. minutě Ferry. Ten dostal dobrou přihrávku, dobře se zorientoval a gólmana Dufka, který stál na velkém vápně, elegantně přehodil. Celé utkání se obešlo bez výraznějších karetních prohřešků.
„Utkání proti mužstvu I. A třídy hodnotím jako skvělou přípravu do nadcházející sezóny. I když se utkání hrálo za velkého vedra, splnilo z mého pohledu svůj účel. Rozdíl dvou tříd byl patrný, hlavně v prvním poločase, kdy nás Čejetice přehrávaly. Ve druhé půli hráčům obou celků došly síly, čehož jsme využili a dostali jsme se do šancí. Absolutorium zaslouží brankář Počta i přes šest obdržených branek. Ve druhém poločase bych mohl kladně hodnotit i hráče Staňka,“ řekl trenér SK Camel Miroslav Pačes k odehranému přípravnému zápasu v Mladé Boleslavi.
SK Camel Jablonec teď sehraje další přípravné utkání. Tuto sobotu v Břízkách od 17 hodin bude hostit i tentokrát celek I. A třídy. Jejich soupeřem budou Lučany.
Branka: 75. Ferry, Poločas: 0:5, Rozhodčí: Vrábel, Žluté karty: 2:2, Camel: Počta P. – Žváček, Šimčík, Lipský, Baudyš (46. Pešek), - Janků, Počta L., Fery, Horna - Staněk, Véle.
Čechie Čejetice - Krejčík (46. Dufek), Ulman Petr, Štěpán, Navrátil, Nekola, Brož, Kadlec, Ulman Pavel, Bartoš, Kůtek, Průcha.