V konkurenci rozehraných soupeřek se mladý zcela začínající tým rozhodně neztratil a předvedl všem, že má skutečně potenciál zařadit se mezi českou dívčí fotbalovou rodinu.

Trenér Jan Štol zhodnotil účinkování svých svěřenkyň takto: „Do Velké Lečice jsme to měli ze všech účastníků nejdále, ale ani brzké vstávání a ani úmorné vedro se na holkách nijak negativně neprojevily. Stále sbíráme cenné herní zkušenosti a z tohoto pohledu pro nás byl tento turnaj nadmíru užitečný. Vyzkoušeli jsme si s kolegou Karlem Vodrážkou různé reakce holek na rozličné situace a některá z děvčat nám naznačila, že by mohla být využita i na jiných postech, než se kterými jsme původně počítali. U remízových klání nám sem tam chyběl kousíček štěstí ke vstřelení vítězného gólu, ale na druhou stranu v jiných situacích na tom byly naše protivnice podobně. Třikrát jsme prohráli o jeden gól a ani jednou jsme v těchto kláních nebyli nějak výrazně horší. Vše si samozřejmě stále sedá a jdeme dál pomalu postupnými kroky, ale těší mě, že tím správným směrem!“

Jabloneckým baseballistům se hned na začátku dařilo, sehráli jedno z nejlepších utkání.
Blesk odstartoval boj o extraligu

Čertice se na Příbramsku představily ve složení: Adriana Veselá, Šárka Kučerová, Gabriela Havelková – Eliška Živělová, Michaela Třísková, Erika Doubková, Michaela Žižková, Tereza Hanušová, Tereza Schmidtová, Lucie Fabianová, Karolína Cinklová, Veronika Runčíková, Anna Ježovicová a Marie Ščuková.
Trenéři Jan Štol a Karel Vodrážka, kondiční trenér Eduard Roth, vedoucí výpravy Robert Pánek