Česká reprezentace do 20 let se ve čtvrtek 2. září utká s Německem na jablonecké Střelnici! Na přípravné utkání národního týmu mají permanentkami FK Jablonec vstup zdarma a ostatní fans mohou kupovat vstupenky za 50 korun.

Otevřena bude pouze hlavní tribuna A VÝCHOD a vstupenky jsou v prodeji online nebo v den zápasu na INFOCENTRU stadionu Střelnice u hlavního vstupu. Cena vstupenky je 50 Kč be dalších slev. Majitelé permanentek FK Jablonec mají vstup zdarma.

Reprezentace do dvaceti let se během podzimu utká v přípravných duelech postupně s Německem, Rumunskem, Anglií, Itálií a Norskem. Německo, Anglii a Norsko přivítá český tým na domácím hřišti.

Od roku 2001 se oba týmy utkaly sedmkrát s bilancí jedné české výhry, tří remíz a tří výher Německa. Naše jediná výhra se datuje do listopadu 2003, kdy český výběr vyhrál v Německu 3:0. Dvacítku tehdy vedl Pavel Vrba, mezi střelce se zapsali Tomáš Sivok, David Limberský a Aleš Besta.

Svěřenci trenéra Žiláka se během zářijové srazu utkají také s pražskou Duklou, se kterou odehrají přípravné utkání v sobotu 4. září od 15:30 v Mnichově Hradišti.