„Musím poděkovat trenéru béčka panu Honovi, který nám půjčil dva své hráče. Máme velkou marodku a bylo by nás jen deset,“ potvrdil svízelnou situaci Dubu jeho trenér Martin Pěnička.

Vyšehrad Praha – Český Dub 1:1 (0:0)

Dub vstoupil do utkání dost nezodpovědně. Toho soupeř využil a Dub musí jen děkovat svému gólmanovi Kobachidzemu, který vychytal tři samostatné nájezdy a také navíc tři velké závary. Domácí Dubské přehrávali, když prim hrál exligový Dalibor Slezák a navíc hostům jednou pomohlo břevno. Poslední čtvrthodinu se již Dub probral a hru vyrovnal.

Hosté tak s velkou klikou a výkonem Kobachidzeho uhájili nulu. Do II. půle začal Dub hrát již zodpovědně a také disciplinovaně. Hra byla vyrovnaná a Dub se spoléhal na brejkové situace. Po akci Regenermela s Benkem obstřeloval brankáře Němec, ale minul branku. V 68. minutě zachytil Bejda míč na půlce, a protože byl gólman mimo vápna, pokusil se o lob. Ten se mu málem povedl, když míč jen těsně minul břevno. V 83. dokázal Němec využít přihrávku a skóroval. Za pět minut měl pojistku na noze Bernát, ale míč nastřelil jen obránce.

Domácím pak vyšel rohový kop, po němž se míč odrazil od břevna a následně jej Hendrych dopravil do sítě. „Proti kvalitnímu týmu je bod zlatý. Navíc v situaci, kdy máme velkou marodku,“ podotkl Pěnička.

Branky: 91. Hendrych – 83. Němec. Rozhodčí: Hudeček. Diváků: 200. Český Dub: Kobachidze – Regenermel, Vlach, Hrmo, Paldus – Jiránek (77. Hauer), Bejda, Benek, Bernát – Němec, Jíra.