VLASTIMIL NOVOTNÝ

„Brzy jsme se dostali do vedení, a i za průběžného dvoubrankového vedení jsme mohli přidat další góly. Měli jsme tam už v první půli hodně šancí. Hráli jsme hodně náročný fotbal, chtěli jsme presovat, což se nám povedlo. Do nějaké sedmdesáté minuty jsme hráli velice dobře a vytvořili jsme si spoustu šancí. Je ale vidět, že ještě nejsme asi tak daleko. Po nějaké sedmdesáté minutě už jsme trochu šlapali vodu, i proto jsme střídali. Hráči odvedli maximum, vítězství i s ohledem na další přípravu je to cenné,“ řekl pro klubový web jablonecký trenér Petr Rada.

 „Soupeř byl kvalitní a možná je už i dál v přípravě než my. Měli tam posledních deset minut nějaké náznaky. Naši hráči v prvním trochu ostřejším zápase a na dobrém hřišti odehráli kvalitní utkání,“ byl spokojený kouč.

 Jablonec – Hammarby IF 2:1 (2:0). Branky: 1. a 3. Chramosta – 65. Bengtsson. Jablonec: Hrubý (46. Hanuš) – Holeš (75. Jankovič), Pernica, Lischka, Hanousek – V. Kubista (61. Hübschman), Považanec – Masopust (75. Pleštil), Trávník (88. Piroch), Jovovič – Chramosta (75. Doležal).