Sedmihorky - Mšeno 2:0 (0:0)

„Co nám je platné, že hrajeme dobře v poli, když nejsme schopní dát branku. Příležitosti si vypracujeme, ale jen ve dvou třech hráčích, a to je málo. A tak to je stále stejná písnička, místo abychom 2:0 vedli a kontrolovali vývoj utkání, tak naivně pustíme domácí do brejku a všechno je jinak," uvedl po zápase krajského přeboru trenér Mšena Vladimír Mařas. Mšeno podalo v Sedmihorkách, zejména v první půlce utkání, výborný výkon, ale body zůstaly v Sedmihorkách. Již v 6. minutě se do šance výborně propracovával Švorc, jeho akci však v poslední chvíli domácí vyřešili faulem a následný trestný kop se neujal. V 16. minutě byl v úniku Mrklas, ale své sólo neproměnil. Ve 22. se skvěle do tutovky dostal Bém, domácího brankáře však z bezprostřední blízkosti nepřekonal. O 3 minuty později Mrklas zblízka přestřelil a o minutu později byl opět v úniku. Ale skóre se ke škodě hostů neměnilo. Domácí se v prvním poločase prakticky do ničeho nedostali.

O to tragičtěji pro hosty začala půle druhá, kdy v 54. minutě pustili hosté domácí do rychlého brejku. A ten oni umí. Do prázdné branky skóroval obránce Škréta. O tři minuty později mělo být vyrovnáno. Ale branku Mrklase sudí neuznal pro jeho postavení mimo hru. Hosté se nadále tlačili před branku domácích, do nadějné pozice se sólem dostával Bém. Ovšem v poslední chvíli ho neposlechl míč a domácí tuto situaci včas uhasili. Konečnou podobu dali domácí výsledku v 72. minutě, kdy zužitkovali chybnou rozehrávku Moravce, z penaltové vzdálenosti hostujícího brankáře prostřelil opět Škréta. Chvilku před koncem mohl hosty do hry vrátit Macháček, ale jeho střelu domácí brankář vytěsnil na roh.

Rovensko - Desná 0:1 (0:1)

„Do dalšího utkání I. A třídy jsme vstoupili aktivně a v úvodních deseti minutách jsme měli viditelně více míč na svých kopačkách. Postupem času domácí hru v poli vyrovnali. Brankové příležitosti si však vytvářela převážně Desná. Bohužel jsme dokázali v branku zúročit jen jedinou. A navíc byl v poslední minutě první půle vyloučený kapitán Kořínek, který hasil chybu ve středu hřiště, po které postupovali na naši branku dva hráči domácích. Celý druhý poločas jsme odehráli v deseti a díky bojovnému výkonu všech našich hráčů se nám podařilo vedení z první půle udržet," popsal průběh vítězného zápasu vedoucí týmu Desné Petr Kopal.

Duel s Rovenskem ozdobily některé důležité okamžiky. Ve čtvrté minutě po závaru v domácím vápně měl na kopačce tutovku Pfeifer, ale jeho střelu vyrazil domácí gólman na roh. V sedmé minutě do rychlého protiútoku se řítil domácí Koubek, střela šla nad branku Desné. Ve třinácté minutě byl na konci povedené kombinace hostů Špaček, mířil ale vedle. Ve třiatřicáté

minutě se dostal z dvaceti metrů ke střele kapitán Přemysl Kořínek. Míč šel těsně vedle domácí tyče. O deset minut později Mejsnar vybojoval před vápnem míč, prostrčil ho ke Špačkovi, který ho dopravil i přes určité potíže do branky domácích. A Desná se ujala vedení 0 : 1.

Ve čtyřicáté páté minutě ztratili hosté hned dvakrát míč na polovině hřiště. A dva hráči soupeře postupovali vstříc Doubkovi. P. Kořínek se dostal za záda hráče s míčem. Ten ale po jeho zákroku padá. A rozhodčí ihned vytáhl červenou kartu.

Následný přímý kop Mencla mířil nad desenskou branku. Ve 46. minutě zneškodnil šanci domácímu Malému Doubek. V šedesáté si na trestný kop Vítka naběhl Koudelka. Jeho tutovku opět zneškodnil Doubek zákrokem utkání. V sedmdesáté osmé minutě střela domácího Malého mířila mimo tyče. A ve dvaaosmdesáté na konci rychlého protiútoku desenských borců byla střela Jecha nad branku domácích. „Ani čtyřminutové nastavení, podle nás neoprávněné, nás ale o body nepřipravilo," zdůraznil po zápase Petr Kopal.