Plavy A - Roztoky 0:3 (0:0)

Plavy V I.B třídě východ ambiciozní nováček soutěže ukázal svoji sílu v Plavech. A jen díky domácí obraně a brankáři Škaloudovi neinkasovali místní v první půli žádný gól. Měli několik slibných šancí, ale bez zakončení. Do druhého poločasu trenér Vokál vystřídal Čermáka za Pekaře. Obraz hry se ale nezměnil. Naopak. Votoček vyfasoval první žlutou kartu. A hosté dali v 55. minutě první gól. A v 72. navýšil Hornig na 0:2. O minutu později dostal červenou domácí Černý, když žlutou už mu sudí přiřkl v prvním poločase za nesportovní chování. A za tři minuty ho do šaten následoval Votoček, za zbytečné diskuze s rozhodčím. Plavy tak hrály jen v devíti lidech. V 90. minutě ukončil trápení Plavů Nýdrle, když dal na konečných 0:3.

Plavy: Škaloud, Jelínek, Černý, Votoček, Korotvička, Jon, Tomíček (82. Lubas), M. Lejsek, L. Lejsek, Toman, Čermák (46. Pekař).

Plavy B - Kořenov 1:5 (0:3)

V OS kdysi dostávali horalé v Plavech příděly gólů, tentokrát ale bylo všechno jinak. Hosté ovládli střed hřiště. V 5.minutě se prosadil Věneček a dal na 0:1. V 18. se zranil domácí Vokál. Za něj nastoupil nestárnoucí Tomíček. Ani po tom se ale hra nezměnila. Plavští fotbalisté hráli bez nápadů, hra neměla úroveň. naopak, do půlky zápasu ještě vstřelil branku za Kořenov ještě Věneček a Kohut.

O přestávce sice trenér udělal v kabině trochu dusno, ale efekt žádný. Hosté opět zahrozili v 51. minutě a skóroval zase Věneček na 0:4. Za domácí dal v 55. gól nestor místního fotbalu Tomíček a upravil tak na 1:4. V 68. na konečných 1:5 doladil výsledek Krejčík. Utkání s přehledem řídila trojice rozhodčích včele s Pánkem.

Za Plavy: Šikola, Wild (46. Balatka), Vondra, Fojtík, Vokál (18. Tomíček), Kouřil, Pekař, Soukup, Trmal, Lubas (76. Harik), Gallyas.

Kořenov: Doležal, Posejpal, Ježek, Krejčík (74. Šebek), Klinger, Fojtík, Černý, Věneček (67. Strnad), Kohut (82. Kramarič), Šnydl,Svoboda (46. Malec)

Branky: 55. Tomíček - 5., 34., 51. Věneček, 44. Kohut, 68. Krejčík.

Utkání přihlížela starostka Věra Mužíčková a zkonstatovala, že se na to nedá dívat. Účast na tréninku je velmi slabá, hra nezodpovědná. Takovou sezónu dlouho plavský fotbal nepamatuje.