Na zápas I.B třídy východ jely Albrechtice tak trochu s obavou, jelikož toto mužstvo mělo dobrou bilanci na domácí půdě. Hostům se od začátku nedařilo přijít do tempa a stále dělali staré chyby v obraně a vůbec se nedostali během celé půlky k nějakému zakončení. Domácí měli díky tomu více šancí ke vstřelení branky, což se jim během dvou minut podařilo hned dvakrát. A to ještě brankář Bártl několik šancí zneškodnil. Do druhého poločasu si o tomto stavu něco v kabině vyříkali trochu se přehodila sestava a bylo to hned znát i na hře. Dařilo se zlepšit přihrávky, pokrytí hráčů a důraz před brankou a najednou během dvaceti minut došlo k obratu, kdy hosté dokázali vstřelit pět branek. A to domácí položilo. Na prvním vítězství na hřišti soupeře se podepsali hlavně mladí hráči, kteří druhý poločas oživili i ke spokojenosti celého týmu i fanoušků, kteří za nimi přijeli. Pochvalu zaslouží brankář Bártl. Ten během zápasu zneškodnil několik tutových šancí domácích útočníků a svoje mužstvo podržel.

Albrechtice: Bártl - Koldovský L., Zelinka, Vávra, Pecháček (78. Sedlák M. ml.) Svoboda, Sedlák J. (46. Štěpnička), Ngueyen, Pipek, Bělohlávek (76. Bělohradský), Hradecký.

Branky: 22. a 24. Vrána J. - 52. Bělohlávek, 60. Vávra, 62. Štěpnička, 66. Pecháček, 74. Pipek (PK). ŽK: 1:0. Rozhodčí: Čuřík. Diváků: 50.