Připraveni jsou i policisté. "Vzhledem k tomu, že fotbalové utkání bylo policisty vyhodnoceno jako rizikové, budou potřebné policejní síly dohlížet a monitorovat dění jak před zahájením utkání, v jeho průběhu, tak i po jeho ukončení," uvedla tisková mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Na dopravní obslužnost, ale i na zajištění veřejného pořádku budou dohlížet policisté z dopravní a pořádkové služby Územního odboru Jablonec nad Nisou, ale také jednotky z Krajského ředitelství policie Libereckého kraje. Situaci budou monitorovat kriminalisté, připraveni budou psovodi či členové antikonfliktního týmu. V případě vážného narušení veřejného pořádku budou připraveni také policisté krajské pořádkové jednotky. Na veřejný pořádek bude také dohlíže Městská policie Jablonec nad Nisou.

Pro Lučany (černé) se tentokrát zápas v Albrechticích vyvíjel černě. Body nezískaly. Foto: Josef Březina
I. B třída: Na východě kraluje Držkov, do čela západu se prostřílelo Rozstání

"Žádáme všechny návštěvníky uvedeného utkání, kteří do místa jeho konání přijedou auty, aby s nimi parkovali na místech k tomu určených a respektovali dopravní značení o zákazech stání i zastavení a zároveň, aby respektovali pokyny policistů," dodala Šrýtrová.

Policie také upozroňuje občany na dočasnou úpravu dopravního značení v ulicích Vrkoslavická a U Stadionu, která budou platit již před zahájením samotného utkání, v jeho průběhu i bezprostředně po jeho ukončení. "Z důvodu zajištění nerušeného průběhu celé akce žádáme všechny občany, kterých se tato opatření dotknou, aby je respektovali a dbali pokynů členů pořadatelské služby, kteří budou na místech přítomni," uzavřela mluvčí.