Do Mšena přijel vedoucí celek soutěže, Jenišovice, a z různých důvodů jim scházelo několik hráčů základního kádru. I tak přijeli do Mšena bodovat. Domácí využili možnosti odehrát utkání na UMT a to se jim vyplatilo. Prvních pětadvacet minut bylo utkání vyrovnané s několika šancemi na obou stranách, ale bez využití. Celé utkání rozhodlo devět minut, ve kterých domácí nasázeli Jenišovicím čtyři góly. Nejprve v 25. minutě po přihrávce Daniela hlavou zavěsil Veselouš, po pěti minutách domácí využili rohový kop Kuhnem, ve 32. minutě skóroval Daniel a o další dvě minuty později Krámský po rohu rozvlnil síť hostí počtvrté. Ve 42. minutě unikl Hartman a vstřelil pátý gól do sítě Jenišovic.

Po změně stran domácí trochu ubrali a hra se vyrovnala, ale v 52. minutě se rozběhl od půlky jako tank obránce Daniel a doslova dotlačil míč do sítě hostí pošesté. Poté se v 80. minutě z přímého kopu prosadili i hosté, kdy čestný úspěch zaznamenal Holý. Poslední slovo měli opět domácí a v 85. minutě po krásném úniku přesně zakončil Mrkvička. 7:1. Diváci viděli kruté, ale spravedlivé derby prvního týmu s druhým v tabulce I. B třídy skupiny západ.

Trenér: Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas

Trenér Miroslav Braniš: Věděli jsme, že Jenišovice přijedou oslabeny o několik kvalitních hráčů, ale i tak jsme se připravovali na velmi těžké utkání. Prvních pětadvacet minut se hrál vyrovnaný zápas a mohli jsme i inkasovat, ale Krásný nás podržel. Pak jsme se prosadili poprvé a hned přidali další branky. Poté už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Jsem rád, že si kluci zastříleli a předvedli kvalitní výkon. Čekají nás ještě další těžká utkání, ale pokud k nim budou kluci přistupovat jako doposud, bude to dobré a budeme i nadále bojovat o postup do 1.A třídy.

Jenišovický trenér Petr Randák: Prohráli jsme vysoko. Dvacet osm minut se hrál slušně vyrovnaný zápas. Pak jsme trestuhodně propadli ve dvou standardkách, kde jsme si nepohlídali hráče. Během osmi minut bylo vymalováno, dostali jsme tři góly, pak nám přidali ještě dva góly. A pak už bylo po zápase. Vyhráli zaslouženě, mají to lépe sehrané, byli ve větším pohybu. My se teď trápíme. Uvidíme, co s tím provedeme dál. Máme vyloučené hráče a ještě chyběl z pracovních důvodů Marek Randák, celkem čtyři. Nějak jsme se s tím poprali, ale nestačilo to. Vydrželi jsme dvacet osm minut s nimi hrát fotbal, pak jsme odpadli. A nechat si dát dva góly z rohu během čtyř minut, to nejde. V tom jsme propadli trestuhodně.

Jiskra Mšeno B - Sokol Jenišovice 7:1 (5:0)

Branky: Daniel 2, Veselouš, Kuhn, Krámský, Hartman a Mrkvička - Holý

Sestava Mšena: Krásný, Škvor, Moravec, Hrnčíř, Daniel, Krámský, Pešat, Hartman, Mrkvička, Veselouš a Kuhn. Střídali: Filip a Novotný

Sestava Jenišovic: Cejnar, Holý, Bubák, Holeček, Bernard, Kalousek, Vích, Žabokrtský, V. Hurt, Vavřich, Poláček, Hradecký, Žák