První dějství zápasu přineslo vyrovnanou hru, oba celky si vytvořily několik šancí, ale ujala se jen jedna z nich. A to na straně hostů. Ve 36. minutě propadl míč skrz domácí obranu a Špaček jej s pomocí Pfeifera dostal až do branky za Kobachidzeho prakticky z brankové čáry. Ještě předtím připravil na druhé straně několik dobrých pozic pro zakončení Rudolf, ale střelcům Mšena chybělo více přesnosti. Přesto mohli domácí vyrovnat, a to v 41. minutě. Kulhánek ale svou střelu na zadní tyč poslal nad branku. O minutu později se Mšeno dočkalo gólu, ale sudí ještě předtím pískali ofsajd, a tak se šlo do kabin lépe Desné 0:1.

Po změně stran byli domácí lepším týmem a ovládali hru. Odměnou jim mohla být 51. minuta, ale Filip hlavou nemířil přesně. Po hodině hry měl gól na noze Svoboda, ale také on neuspěl. Svěřenci trenéra Mařase se ale přeci jen gólu dočkali. Macháček napřáhl na vápně a propálil hradbu těl před ním a vyrovnal na 1:1. O čtyři minuty později mohl skóre otočit ve prospěch Mšena Rudolf, ale jeho volej mířil nad Doubkovu branku. Mšeno se pak stále tlačilo do zakončení a snad největší šanci na vstřelení vítězného gólu měl Kulhánek, který se ocitl sám na malém vápně, ale Jirouškův centr nezužitkoval… Prastaré pravidlo nedáš - dostaneš se málem osvědčilo také v tomto utkání. Desná však brejkovou situaci 2 na 1 nevyužila. Touto situací skončilo vše zajímavé ze zápasu a oba celky se tak rozešly remízou 1:1. „Bohužel je to zase další remíza, zase další zklamání. Přes to, že jsme v druhém poločase byli lepším týmem, tak jsme prohospodařili první poločas. Ve finále jsme neproměnili tutovou šanci, která by nás pravděpodobně posunula ke třem bodům," litoval trenér Mšena Vladimír Mařas.

Mšeno - Desná 1:1 (0:1)

Branky: 68. Macháček - 36. Špaček. Rozhodčí: Bohatý, ŽK: 3:2. Diváků: 120. Mšeno: Kobachidze - Mrklas, Heinrich, Macháček, Daniel (78. Novotný) - Svoboda (65. Douda), Jiroušek, Filip, Sekerák - Kulhánek (86. Krámský), Rudolf. Desná: Doubek - Čermák, Křemen, Kořínek V., Kulhánek - Nguyen (55. Prousek), Šindelář, Rác, Pfeifer - Mejsnar, Špaček (63. Pivnička (69. Sekanina)).