Derby v Hamrech nemělo vítěze

Dohrávka zápasu I. A třídy neměla vítěze. Derby, na které dorazili diváci obou mužstev, se hrálo před bouřlivou kulisou a bylo bojovné a navíc, i přes horké počasí, ve vysokém tempu.

10.5.2018

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Daneš

Velké Hamry B - Desná 1:1 (1:0)

„Do naší branky se opět postavil neohroženě trenér. Domácí byli posílení několika hráči kádru vedoucího mužstva krajského přeboru, a tak byli favoritem utkání. To v úvodu utkání potvrzovali, měli na vrch a naše mužstvo odvracelo několik slibných příležitostí domácích i se štěstím. Branku jsme inkasovali již v 10. minutě, po hrubé chybě v naší rozehrávce, kdy se zadarmo dostal k balonu Mihálik a přesnou ranou nedal našemu gólmanovi šanci – 1:0," popsal zápas od úvodního hvizdu vedoucí desenského týmu Petr Kopal.

O dvě minuty později mohlo být ještě hůř. Po rychlé akci se dostal k tutovce V. Prousek, jeho střela byla naštěstí nepřesná. Desná zahrozila až v 35. minutě V. Kořínek po samostatné akci pronikl do vápna, jeho přihrávka však adresáta nenašla. „Ve druhé půli jsme postupně hru vyrovnávali, ale první velkou tutovku měli opět domácí. Po naší ztrátě balonu na polovině domácích šel sám na Křemena Žitka. V dobré příležitosti mířil naštěstí vedle," popsal další minuty utkání Petr Kopal.

V 68. minutě, po rohu, se dostal k zakončení Skrutek, ale domácí obrana nebezpečeí odvrátila. "V 75. jsme nezakončili akci po rohu a z půlky hřiště pelášil na naši branku opět trestuhodně nehlídaný Žitka. Ale k překvapení všech „zařízení“ netrefil. Poté jsme začali hrozit my, tlačili jsme se do útoku a začali domácí přehrávat," popsal závěr Petr Kopal.

V 80. minutě našel přesným centrem Ježek V.Kořínka, ten hlavičkoval těsně vedle. O minutu později V. Kořínek se rozhodl pro samostatnou akci, bohužel brankář domácích vyběhnutím zmenčil úhel a desenský střelec ho nastřelil. „Vyrovnání jsme se dočkali v 85. - Šindelář vyhrál souboj, posunul Sekaninovi, který unikl po pravé straně a centrem našel ve vápně V. Kořínka. Ten hlavičkoval tentokrát přesně k tyči – 1:1.“

10.5.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 25 000 Kč Zubní lékaři bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZUBNÍ LÉKAŘ, - jedná se o zubní ordinaci na Poliklinice v Poštovní ulici, - nástup možný ihned, mzda 25.000Kč + prémie,, vhodné i pro absolventy, praxe výhodou, Hlásit se na e-mail: maarouframi@yahoo.com nebo na tel: 775 101 408. Pracoviště: Mudr. rami mohamad maarouf, Poštovní, č.p. 2428, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Rami Mohamad Maarouf, +420 775 101 408. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč Montážní dělníci výrobků ze skla a keramiky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Montážní dělník výrobků ze skla a keramiky., Kontakt telefonicky, osobně, nebo emailem v době od 7.00 - 15.00 hod.. Pracoviště: Stamont-metal international,spol. s r.o. - preciosa ornela, a.s., Krkonošská, č.p. 732, 468 61 Desná v Jizer. horách. Informace: Petr Jandák, +420 727 946 082. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Zedník,sádrokartonář,obkladač - stavební práce, praxe min.5 let,občasná práce v zahraničí,řidičský průkaz sk.B vítán., Zaměstnanecké výhody: osobní hodnocení formou prémie na zakladě odvedené práce,možnost profesního růstu, Osobní kontakt pondělí, nebo středa od 8.00 do 11.00 hod.. Pracoviště: O.k. & bon spol. s r.o. - pracoviště, Belgická, č.p. 5063, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Vasyl Bon, +420 773 083 541. Služby - Služby Pracovníci pro ruční mytí vozidel, oken, 22 500 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků venkovní prodejce Shell. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Jiří kos - čerpací stanice jablonec n.n., Želivského, č.p. 4638, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Jiří Kos, +420 483 314 671,777 061 400.

I.B třída východ: Velké Hamry B - Jivan Bělá 9:0 (4:0).
12

Zápas 4. kola první fotbalové ligy mezi týmy FK Jablonec a MFK Karviná se odehrál 11. srpna na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou. Na snímku je radost hráčů Jablonce, zleva Tomáš Holeš, Michal Trávník a Vladimir Jovović.

Hit v Edenu. Obere Jablonec Slavii o první body? Liberec hostí Bohemku

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Ondřej Mašek: Placku jsem vypustil z hlavy

Jablonec nad Nisou /ROZHOVOR/ – Jablonecký odchovanec, kajakář Ondra Mašek, si přivezl za čtyřkajak zlatou medaili z Mistrovství světa juniorů v Plovdivu. Začínal v jabloneckém Klubu rychlostní kanoistiky, nyní už jezdí za pražskou Spartu.