První poločas se domácí nedokázali dostat do hry a své šance nedal Pokorný. V 11. minutě hlavičkoval nad v 17. trefil tyč. Vedení se tak ujali hosté, když ve 31. min. Jákl potrestal chybu celé defenzivy. Do druhého poločasu nastoupila Desná odhodlaněji a agresivněji a ve 49. minutě vyrovnal Pipek.

V 54. mohl Jákl vrátit hostům vedení, jenže Maňák se blýskl skvělým zákrokem. Vzápětí trefil Štěpánek břevno a Pipek tyč. V 58. centr Štěpánka proměnil Šimek ve vedoucí gól Desné. V 71. min. Pokorný zahodil další tutovku, a to potrestal hostující Mazánek a vyrovnal. V 80. min. dvakrát vynikl Maňák. O výhře domácích rozhodl v 89. min. Šimek. Na konečných 4:2 upravil v nastaveném čase Vokál po krásném pasu Ráce.

Branky: 49. Pipek, 58. a 89. Šimek, 91. Vokál - 31. Jákl, 71. Mazánek. Rozhodčí: Hybler. ŽK: 1:1. Diváků: 200.
Desná: Maňák – Hlubuček, Rác, Šimek, Kopal – Jech (90. Hlava), Štěpánek, Pipek, Hudec – Pokorný, Vokál.