Pěnčín – Vratislavice 1:1 (1:0). Domácí tým nepotvrdil stoupající výkonnostní trend a doma ztratil dva body. „Nehráli jsme dobře, první poločas ještě šel, ale ve druhém nebyla hra dobrá. Vratislavice ve druhé půli hrály lépe a nakonec jsme rádi za bod. Neprohráli jsme pátý zápas v řadě,“ sdělil vedoucí týmu Ivan Matějček.

Branky: 12. Strnad – 73. Rampáček. Rozhodčí: Marek. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Pěnčín: Pivrnec – Kulhánek, Heinrich, Skuhravý, Bém – Strnad (75. J. Matějček), Pszyk, Chlomek, P. Matějček (65. Pleštil) – Mrklas, Šilhán (60. Sekerák).

Desná – N. Bor 2:0 (0:0). Trenér Bryscejn postavil proti exdiviznímu soupeři velmi útočně laděnou sestavu s cílem vnutit soupeři svoji agresivní hru. Po počátečním oťukávání, kdy domácí zjišťovali sílu soupeře, který se nakonec ukázal nejslabším mužstvem proti kterému Desná v letošní sezoně v KP nastoupila, ovládli desenští hráči hru a měli neustálou převahu. Střelecky se ale prosadila Desná až ve druhé půli, kdy se dvakrát prosadil Vokál. Poprvé se domácí kanonýr trefil v 56. min., kdy mu přihrál Zonyga a Vokál s jistotou poslal domácí do zaslouženého vedení. Druhý gól dal Vokál v 83. minutě po přihrávce Ráce.

Branky: 56. a 83: Vokál. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 1:1. Diváků: 180. Desná: Maňák – Štěpánek, Šimek, Bartoš, Pipek – Hlubuček, Zonyga, Zelinka (80. Jech), Rác – Vokál, Blažečka (86. Hollmann).

Jabloneček – Mšeno A 1:3 (1:2). Mšeno jelo do Jablonečku s cílem získat tři body, a to se mu vyplnilo. Od prvních minut bylo aktivnější a mělo i první šanci. Nejprve O. Lietava prověřil hlavou Kotyka a vzápětí střela Brože lízla spojnici domácí branky. V té chvíli platilo nedáš dostaneš a domácí z protiútoku skórovali, když Zounka překonal Illner. Jenže ve 20. další rána Brože skončila za Kotykovými zády. Do vedení šlo Mšeno ve 35. minutě, ve které se do šibenice z trestného kopu trefil Škvor. Také ve druhé půli hosté lépe kombinovali, bojovali a za svoji snahu byli odměněni třetí brankou, kterou dal O. Lietava. „Jsem rád, že jsme vyhráli a byl to přesně rok, kdy jsme právě s nimi prohráli naposledy. Proto nás těší, že jsme vyhráli a myslím, že zaslouženě,“ sdělil sportovní ředitel Michal Klacek.

Branky: 7. Illner – 20. Brož, 35. Škvor, 74. O. Lietava. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 4:2. Diváků: 100. Mšeno: Zounek – Škvor, Pavlata, Čermák ml., Vejprava – Gottwald, Vrabec, Brož, J. Lietava (88. Vejprava ml.) – Pokorný (65. Švorc), O. Lietava (90. Weber).

Višňová – Ž. Brod A 3:1 (2:0). Hosté zcela propadli v obraně, z vytvořených šancí proměnili pouze penaltu, a také proto prohráli. „Nedokázali jsme se vyrovnat s agresivní hrou domácího celku, dělali jsme hrozné chyby a nebýt brankáře Brániše prohráli bychom větším rozdílem,“ řekl trenér Brodu Leoš Čurda.

Branky: 10. Dobrovodský, 25. Cýrus , 55. Soukup – 84. Šimek z pen. Rozhodčí: Marek, ŽK: 5:1. Diváků: 200. Ž. Brod: Brániš – P. Vozka, Berka, Šilhán, P. Hadač – Hartl, Král, Novotný, L. Hadač ((55. Javůrek) – Šimek, Maryško.