Desná - Česká Lípa 2:3 (2:3)

Úvod utkání patřil domácím, kteří již ve 2. minutě šli do vedení 1:0 po proměněné penaltě Rácem, když byl ve vápně faulovaný Špaček. Také v dalším průběhu měli výrazně navrch desenští, bohužel se jim nepodařilo proměnit ani jednu z dalších šancí, které si až lehce vytvářeli proti bezradnému soupeři. A když již míč v 11. minutě do branky dostali, byl pískán ofsajd, který viděl z přítomných jen mávající pomezní rozhodčí. Kýženého gólu se dočkali domácí až ve 31. minutě když zvýšil Pfeifer na 2:0 po uvolnění Rácem. Do 35. minuty trvala stále převaha domácích, ale poté k údivu všech diváků nastal zvrat, domácí vytvářeli chybu za chybou a hosté během deseti minut stav utkání otočili. Nejprve se v 36. minutě prosadil Švehla 2:1, ve 39. minutě v rohu vápna nesmyslně fauloval Čermák a nařízenou penaltu proměnil opět Švehla na 2:2, domácí se do konce poločasu nevzpamatovali a ve 44. minutě po střele vyražené Doubkem nezachytil Kulhánek náběh Červeňáka, který zvýšil na 2:3 pro hosty.

Úvod druhé půle byl vyrovnaný, ale od 60. minuty měli výrazně navrch opět domácí a na branku České Lípy se valil jeden útok za druhým, domácí si vytvářeli šance jak na běžícím pásu, ale brankář hostí pochytal všechny slibné příležitosti Desné, navíc mu pomohla jednou tyč. Hosté se dostali do dvou šancí až v závěru utkání, kdy Desná vrhla vše do útoku, ale Červeňák dvakrát tváří v tvář Doubka nepřekonal. V poslední minutě utkání uvolnil Kulhánek Pivničku, jeho tečovaná střela orazítkovala břevno českolipské branky. „Když nedáme góly, tak nemůžeme vyhrát…," konstatoval vedoucí družstva Desné Petr Kopal.

Branky: 2. Rác z pen., 31. Pfeifer - 36. a 39. z pen. Švehla, 44. Červeňák. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 2:3. Diváků: 120. Desná: Doubek - Čermák, P. Kořínek, Křemen, Kulhánek - Šindelář, V. Kořínek - Prousek, Rác (72. Mejsnar), Pfeifer - Špaček (59. Pivnička).

Mšeno - Doubí 1:0 (0:0)

Hosté z Doubí nastoupili do zápasu velmi aktivně a velmi brzy se mohli dostat do vedení. Během prvních třiceti minut si vytvořili tři gólové šance, ve kterých se ale více zaskvěl domácí brankář Kobachidze. Postupem času ale převzali otěže zápasu hráči Mšena, kteří se dostávali do stoprocentních gólových šancí, jako na běžícím pásu. Nicméně ani jednu z velkých gólovek se proměnit nepodařilo, a tak skončil poločas bez branek.

V kabině zřejmě dostali hráči Mšena živou vodu a ve druhé půlce na hřišti dominovali. Vstřelit branku byl ale v tomto utkání neřešitelný problém. Domácí se nakonec dočkali v 68. minutě, kdy míč zatáhl Rudolf a připravil střeleckou pozici pro Doudu, který tak poslal domácí do vedení. Další šance fotbalistů Mšena zůstaly nevyužity. „Co k tomu dnes říct? Takové utkání jsem nikdy nezažil a doufám, že již nikdy nezažiji. V počátku zápasu jsme hosty svou nedůsledností pustili do dvou stoprocentních gólových šancí, ale to, co jsme pak dokázali zahodit, je až neuvěřitelné. Nakonec z toho jsou nervy až do devadesáté minuty," řekl k utkání trenér Mšena Vladimír Mařas.

Branka: 68. Douda. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 2:2. Diváků: 120. Mšeno: Kobachidze - Krámský, Macháček, Heinrich, Novotný - Svoboda (77. Sekerák), Jiroušek, Douda, Daniel (73. Mrklas) - Rudolf, Kulhánek.