Před hrstkou věrných fanoušků, kteří si i přes nepříznivé počasí našli cestu na desenské hřiště, začala Desná velmi ofenzivně a již v první minutě zatlačila svého soupeře před branku. V ložené příležitosti se ocitl Hollmann, který byl již sám před hostujícím brankářem, ale šancí pohrdl a trefil pouze vyběhnuvšího gólmana. Po následném závaru se dostal k hlavičce Pipek, ale té scházela přesnost. Domácí měli územní převahu a v 11. minutě zatáhl po pravé straně míč Jech a přesným centrem našel ve vápně Kořínka, jeho střela si však cestu do branky nenašla. V 17. minutě mířil v dobré pozici vedle Pfeifer.

Postupem času se hra vyrovnávala a hrálo se převážně mezi šestnáctkami. V závěru poločasu měli nejdříve šanci hosté, ale se střelou Mečíře v 37. minutě si Doubek poradil, ve 43. minutě se dostal ke střele Pipek, ale jeho umístěnou střelu k tyči zlikvidoval brankář hostí.

Vstup do druhé poloviny zápasu ale Desné vůbec nevyšel. Ve 48. minutě nebyl ve vápně pokrytý Studnička a sám před Doubkem zavěsil. Tentýž hráč se dostal do šance v 55. minutě a křižnou střelou z pravé strany poslal hosty do dvoubrankového vedení. Nevydařenou čtvrthodinu pak korunoval třetím gólem Rapidu Landyš.

I za tohoto nepříznivého stavu se domácí pokoušeli o útočnou hru s cílem ještě se s vývojem utkání poprat, ale nepropustná obrana hostí Desnou do mnoha příležitostí nepouštěla. Výjimkou byla 69. minuta, kdy se ocitl ve vápně sám Kořínek, který si šikovně posunul míč a pěknou ranou snížil na 1:3. Více však již soupeř z Liberce Desné nedovolil.

Desná - VTJ Rapid Liberec 1:3 (0:0)

Branky: 69. Kořínek - 48. a 55. Studnička, 62. Landyš. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Desná: Doubek - Smoleňák, Křemen, Zábojník, Šindelář - Jech (25. Kobylka), Hudec (79. Kopal), Pipek, Pfeifer - Kořínek, Hollmann.