Na závěr třídenního soustředění sehráli fotbalisté Desné, připravující se na odvetné boje Krajského přeboru, přátelské utkání s týmem Semil, který ve velmi kombinované sestavě domácímu celku podlehl 1:3 po poločase 0:1.

Svěřenci trenéra Zdeňka Bryscejna byli od prvních minut lepším týmem. Ve 12. minutě Pokorný narazil Pipkovi, jehož ránu gólman hostí kryl. O osm minut později již lovil hostující brankář míč ze sítě, když po Zonygově přihrávce skóroval kanonýr Vokál. I další šance měli domácí, ve 23. minutě Vokál trefil brankáře a o minutu později po centru Pipka zamířil Pokorný hlavou do břevna.

Hosté se do šancí první poločas prakticky nedostali a ve 40. minutě byl opět v šanci domácí Vokál, ale trefil jen brankáře Semil. V poslední minutě první půle kopala Desná trestný kop, centr Zelinky hlavou prodloužil Šimek na Pipka, jehož dělovku vyrazil pozorný brankář.

Obraz hry se příliš nezměnil ani ve druhé půli a v 69. minutě se domácí borci radovali z další branky, když Zelinka nachytal brankáře Semil v nedbalkách a chytrou střelou z 35 metrů dal druhý gól svého celku. Na 3:0 zvyšoval krásnou ranou Koucký. V závěru se do šancí dostali i hráči Semil.

Nejprve se v 78. minutě vyznamenal domácí brankář Maňák, který napravil chybu svých spoluhráčů. Avšak v 89. minutě kapituloval, když další hrubku Desné potrestal Vrchovský, jenž dal čestný úspěch hostí.

Branky: 20. Vokál. 69. Zelinka, 76. Koucký – 89. Vrchovský. Desná: Maňák – Špaček (46. Hlubuček), Šimek, Rác, Zelinka – Pavlík, Zonyga, Štěpánek (69. Špaček), Pipek – Vokál, Pokorný (41. Koucký).