V úvodu utkání měli mírnou převahu domácí, v 10. minutě se dostal do dobré pozice Ulrich, ale jeho střela mířila vedle branky. Do vedení se dostali domácí v 17. minutě, když překonal Žantu lobem vlastním gólem dezorientovaný Rác. Ten tak řešil situaci špatně zahranou malou domů. Ve 20. minutě měl na kopačce vyrovnání Pfeifer po uvolnění Sekaninou. Mířil však jen do gólmana. Ve 25. minutě zvýšil na 2:0 domácí Resl, když se prosadil ve vápně proti desenské nedůrazné obraně. Ve 33. minutě po přihrávce Jecha postupoval sám na branku Pivnička. Ale brankáře nepřekonal.

Kořínek dal penaltu

Snížení na 2:1 se hosté dočkali ve 40. minutě, když na hranici vápna vybojoval balon Kopal. Postupoval na branku a byl faulovaný domácím gólmanem. Nařízenou penaltu proměnil desenský Kořínek a zvýšil na poločasových 2 : 1. Ve 44. minutě ještě zneškodnil tutovku domácímu J. Ďurišovi brankář hostů Žanta.

V 55. minutě opět čaroval Žanta, na kterého nevyzrál Ďuriš. Z protiútoku se dostal do šance Sekanina, ale brankáře nepřekonal. V 62. minutě vyrazil na roh Žanta střelu Ďuriše po jeho samostatné akci. V 67. minutě zvýšili domácí na 3:1, když se ve vápně prosadil Ulrich a překonal vyběhnuvšího gólmana. V 80. minutě upravil na konečných 3 : 2 hlavou Kořínek po rozehraném trestném kopu Sekaniny.

Sestava Desné: Žanta, Kulhánek, Kořínek, Rác, Kovář, Pfeifer, Sekanina, Mejsnar, Kopal, Jech (77. Preisler) , Pivnička.

Branky: Resl, Ulrich, Rác (vlastní) - 2 Kořínek (1 z penalty). Rozhodčí: Mařatka. ŽK: 1:1. Diváků: 70.