Hosté v průběhu vedli již 3:1, ale nakonec získali jen bod. Desná podala hlavně ve druhém poločase oproti minulým utkáním zlepšený výkon, ale opět to stačilo pouze na remízu. „Domácí zaskočili naše mužstvo již v 8. minutě, když nechal za svými zády všechny beky rychlý Smola a zajistil domácím vedení,“ prozradil vedoucí týmu Desné Petr Kopal. Hosté byli tímto okamžikem zaskočeni a nedokázali se dostat do zápasu a početnému publiku z Desné nabízeli hosté k podívání spoustu chyb a nepřesností. „Pouze ve 27. minutě se blýskl Pokorný a po dorážce z rohového kopu vyrovnal na 1:1,“ vypíchl moment šedé hry Desné Kopal. Útočný fotbal začali hosté hrát ve druhé půli a v 50. minutě dostal Desnou do vedení z trestného kopu Bílek. Vzápětí ojedinělou akci domácích zlikvidoval Nežádal, když vytáhl střelu Malinského. V 67. minutě vedla Desná 3:1, když se ranou z 28. metrů trefil Štěpánek. „Bohužel, hned následně z velkého úhlu potrestal nedorozumění a nedůraz našich beků Smola,“ hořekoval na obranu Desné vedoucí. Dalších několik slibných šancí sice hosté měli, ale ty nedokázali využít. „Bohužel, ani ta největší Jecha gólem neskončila,“ litoval Kopal. Nedáš – dostaneš, tady platilo v 86. minutě, kdy neúspěch Jecha potrestal vyrovnávací brankou opět z úhlu, ale z druhé strany střídající Zeman. „V závěru mohli strhnout vítězství na svoji stranu jak domácí, tak my, ale Hlava opět selhal ve hře hlavou,“ pousmál se nad větou, kterou zahodil poslední zahozenou šanci Kopal.
Branky: Smola 2, Zeman – Pokorný, Bílek, Štěpánek. Rozhodčí: Mazánek. ŽK: 2:1. Diváků: 150. Desná: Nežádal – Honzák, Bílek, Kořínek, Zelinka – Kameník (87. Hlava), Štěpánek, Pokorný, Pipek – Vokál, Jech.