Fotbalové utkání I.A třídy se hrálo ve velmi bojovném a vysokém tempu a nasazení, s mnoha šancemi na obou stranách. „Náš tým byl oslabený o pět hráčů základní sestavy, ale domácím chybělo také několik hráčů. Ovšem mladíci v našem dresu podali kvalitní výkon a proti rovněž velmi mladému týmu domácích se nemusí za svůj výkon stydět," okomentoval hru Petr Kopal, vedoucí mužstva Desné. Oba týmy si vytvořily řadu šancí, ale oporami byli gólmani na obou stranách, kteří inkasovali každý pouze jednou. A tak se zrodila zasloužená remíza. Mužstvům se hra povedla a výsledek se jim zamlouval.

Kdy šlo už o hodně

Ve 13. minutě přišla první šance desenského Kopala, ten našel centrem na zadní tyči Pfeifera a ten poslal balon do rukavic domácího gólmana. Za minutu po rychlé kolmici dopravil míč do sítě Kořínek, ale pro ofsajd (velmi sporný) nebyl gól uznaný. Ve 22. minutě stav se změnil stav na 1 : 0.Ve vápně fauloval Špaček, nařízenou penaltu proměnil Kotek (Doubek si na míč sáhl). Ve 47. se zrodil nebezpečný centr domácích, nikdo z nich ale na míč nedosáhl.

V 54. bylo vyrovnáno. Pfeiferův centr vyrazil gólman domácích pouze k Pivničkovi, který srovnal skóre utkání. V 56. na branku hostů postupoval osamocený Košťál, Doubek byl na místě a s jeho střelou si poradil. V 73. minutě Sekanina vybojoval balon, přešel přes tři hráče, vybídl Pfeifera ke střele, ale brankář vyrazil. Dorážku Pivničky již diváci viděli v síti, ale domácí gólman, s pomocí tyče, dopravil skvělým zákrokem míč na roh. V poslední minutě se rodily šance na obou stranách, ale bez zakončení.

Sestava Desná: Doubek, Kopal, Nguyen, Špaček, Kovář, Kumbera, Sekanina, Mejsnar, Pfeifer, Pivnička, Kořínek. Střídání: v 60. minutě Preisler (Vokřínek)

Góly: Kotek Tomáš - Pivnička Michal. ŽK: 1 : 2 (Špaček, Kopal).